Kawiarnia ,,Przystań" już otwarta

/ 1 komentarzy / 8 zdjęć
Zdjęcia i foto: Kawiarnia ,,Przystań" już otwarta  Sprawy urzędowo-administracyjne sochaczew
+3

Słoneczna aura za oknem zachęca do spacerów oraz wypoczynku nad wodą. Mieszkańcy Sochaczewa chętnie korzystają z plaży miejskiej, a przy okazji również ze świeżo otwartej Kawiarni ,,Przystań".

Kawiarnia ,,Przystań" to niesamowicie klimatyczne miejsce. Mimo tego, że sochaczewianie narzekają na jej betonowe otoczenie, to sama kawiarnia spotkała się z ogromnym zainteresowaniem. Pierwsze, co rzuca się w oczy, to stojące przed budynkiem pod parasolami stoliki. Biorąc pod uwagę, że na sochaczewskich bulwarach nie ma za bardzo gdzie się schować przed palącym słońcem, uważam to za duży plus. 


Klienci mogą skorzystać ze stolików nie tylko tych zewnętrznych. W środku tuż przy ogromnych oknach z widokiem na bulwary stoi kilka kolejnych, a parę metrów dalej znajduje się taras. W tym miejscu sochaczewianie mogą odpoczywać, spoglądając na rzekę Bzurę oraz przepływające obok kajaki. 

Co do smakołyków, jakie tu znajdziemy to mam dobrą wiadomość dla wszystkich łasuchów. W karcie znajdziemy m.in.: gofry, ciastka, lody itp. Oczywiście nie brakuje również czegoś dla miłośników aromatycznej kawy, herbaty czy też chłodnej lemoniady. Dodatkowym atutem kawiarni są rolety, które w każdym momencie mogą zostać opuszczone po to, aby klientom zapewnić chłód. Należy również podkreślić, że kawiarnia jest połączona z wypożyczalnią kajaków, która znajduje się na dole od strony Bzury. Wypożyczalnia otwarta jest codziennie od godziny 12.30. O godzinie 19.00 może wypłynąć ostatni kajak. 

Godziny w jakich możemy korzystać z kawiarni to 10.00 - 22.00, ale jak podkreśla Pani Manager, prawdopodobnie w weekendy czas ten zostanie wydłużony do godziny 23.00. Jeśli chodzi o alkohol, to na chwilę obecną go nie ma, ale niedługo również pojawi się w karcie. Informacje o wszystkich bieżących zmianach znajdziecie Państwo na facebooku Kawiarni Sweet Caffe.


 

 4
Oceń
(1 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (1)

RouterRouter
0
wow szał jak na Sochaczew to normalnie kosmos . (2020-07-05 19:56)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy