,,Kiedyś deszcz był inny"- recenzja etiudy filmowej

/ 24 zdjęć
Zdjęcia i foto: ,,Kiedyś deszcz był inny"- recenzja etiudy filmowej Film, fotografia sochaczew
+19

Dzisiaj 13 kwietnia w Klubie Kontrast mieszczącym się w Sochaczewskim Centrum Kultury odbyła się premiera etiudy filmowej pod tyt. ,,Kiedyś deszcz był inny".

Przed rozpoczęciem pokazu filmowego goście zostali zaproszeni do zapoznania się ze zdjęciami z planu, autorstwa Tomasza Ertmana. Wśród nich były fotografie z różnorodnymi makijażami oraz stylizacjami. Autorką wspomnianych charakteryzacji jest Dominika Piotrowska, która była także odtwórczynią głównej roli w etiudzie.

Autorem nietypowego filmu jest artysta Gamid Ibadullayev współpracujący z Sochaczewskim Centrum Kultury. Swój udział w powstaniu etiudy mieli także uczestnicy zajęć w Pracowni Eksperymentów Audiowizualnych w SCK. Główną rolę zaś zagrała Dominika Piotrowska. Bardzo utalentowana aktorka zespołu teatralnego ,,Rezonans Myśli". Na co dzień jest również charakteryzatorką pracującą m.in. W Teatrze Syrena w Warszawie. 

Film ,,Kiedyś deszcz był inny" to historia pewnej skrzypaczki, która musi dokonać pewnych, bardzo trudnych wyborów w swoim życiu. 

Film był ujmujący, skłaniał do refleksji i przede wszystkim, co jest najważniejsze, trafia do widza. Każdy z oglądających mógł w pewien sposób utożsamić się z główną bohaterką.

Po projekcji nastąpiła chwila na rozmowę z autorem oraz współtwórcami filmu.

Następnie goście zostali zaproszeni na kolejny już Filmowy Jam Session, z którego relację można przeczytać TUTAJ.


 5
Oceń
(1 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy