Kiermasz Świąteczny Sochaczew 2015

Zdjęcia i foto: Kiermasz Świąteczny Sochaczew 2015 Historia i tradycja sochaczew


W niedzielę 13 grudnia sochaczewianie i mieszkańcy okoliczni zaproszeni są na kiermasz świąteczny do Hotelu Chopin (wstęp wolny) oraz na Mikołajki na pl. Kościuszki (wstęp oczywiście też wolny). W programie możliwość nabycia świątecznych upominków wykonanych przez lokalnych rękodzielników i artystów, wspólne kolędowanie, degustacja świątecznych potraw, zabawa w robienie najdłuższego łańcucha choinkowego na świecie, a wreszcie Mikołaj z prezentami dla dzieci.

 

Hotel Chopin

Świątecznie zrobi się już od rana. Kiermasz w Hotelu Chopin będzie czynny od godz. 10.20. Po jego uroczystym otwarciu zaplanowano występy uczniów ZS w Teresinie, Dziecięcego Zespołu Muzyczno-Tanecznego „Folklorek” z Sochaczewskiego Centrum Kultury oraz występ Łukasza Rogowieckiego z Duetu Wokalnego (również SCK). O 13.00 goście wezmą udział w degustacji świątecznych potraw. A to wszystko na tle kolorowych stoisk ze świątecznym rękodziełem – doskonała okazja do zakupu prezentów pod choinkę.

 

Plac Kościuszki

Mieszkańcy zaproszeni są na Mikołajki na pl. Kościuszki od godz. 15.00. W programie Świąteczna Akademia Prymusa, okolicznościowy program szkoły muzycznej, Mikołaj z prezentami, konkursy, plecenie najdłuższego łańcucha choinkowego na świecie (a przynajmniej w Sochaczewie), kiermasz, a ok. 16.30 uroczyste zapalenie miejskiej choinki.

 

Organizatorami imprezy są Urząd Miasta Sochaczew oraz Starostwo Powiatowe w Sochaczewie.

 

 

Informacje dodatkowe
  0
  Oceń
  (0 głosów)

   

  Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:  wybieram się tam!

  Opinie i komentarze użytkowników (0)

  skomentuj ten artykuł

  e-Sochaczew.pl poleca filmy