Kiermasz Wielkanocnych Przysmaków

/ 31 zdjęć
Zdjęcia i foto: Kiermasz Wielkanocnych Przysmaków Historia i tradycja sochaczew
+26


Kiermasz Wielkanocny


W niedzielę 20 marca 2016 roku w Chabrowym Dworku odbył się Kiermasz Wielkanocny pt. " Wielkanoc na Mazowszu" organizowany pod patronatem Starostwa Powiatowego w Sochaczewie oraz Burmistrza Miasta Sochaczew.

Mieszkańcy Zofia Sawicka i Roman Zmysłowski to przedstawiciele artystów "rodzących się" w Domu Pomocy Społecznej w Młodzieszynie, którzy prezentowali rękodzieło wykonane przez siebie a także innyich mieszkańców.


Wśród gości odwiedzających Kiermasz byli przedstawiciele Starostwa Powiatowego Sochaczew, Urzędu Miasta Sochaczew i innych placówek funkcjonujących na terenie powiatu i miasta.


Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem. Odwiedzający podziwiali wkład oraz precyzję włożoną w wykonaniew prac przez artystów z DPS Młodzieszyn w ramach terapii zajęciowej pod okiem instruktora terapii zajęciowej - Pani Magdaleny Charazińskiej i Pani Wioletty Ziernik.


Na pamiątkę otrzymaliśmy od Pani Jolanty Gonta – Starosty Sochaczewskiego podziękowania za udział w XI edycji kiermaszu świątecznego, w którym placówka uczestniczy od lat


Serdecznie dziękujemy nabywcom za zakup naszych prac.Życzymy wszystkim spokojnych, rodzinnych i spędzonych w pięknej atmosferze Świąt Wielkiej Nocy


 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy