Kierowca miał 4,1 promila - ściął zakręt, nie zmieścił się w bramę

Zdjęcia i foto: Kierowca miał 4,1 promila - ściął zakręt, nie zmieścił się w bramę  Narkotyki, alkohol sochaczew

Pijany kierowca jechał szlaczkiem w stronę centrum miasta, ściął zakręt i nie udało mu się wjechać w bramę.  Badanie wykazało, że mężczyzna ma 4,1 promila alkoholu w organizmie. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.


W minionym tygodniu dwoje mieszkańców powiatu sochaczewskiego jadąc od Chodakowa w stronę centrum miasta zauważyło kierowcę forda focusa, który wykonywał podejrzane manewry na drodze. Jechał szlaczkiem, następnie „ściął” zakręt przed przejazdem kolejki wąskotorowej, a na końcu próbował wjechać w bramę co ostatecznie skończyło się niepowodzeniem i auto stanęło na jezdni.


Obserwująca mężczyznę para postanowiła uniemożliwić mu dalszą jazdę. W czasie kiedy mężczyzna podbiegł do auta, otworzył drzwi i odebrał kluczyki kierowcy, kobieta poinformowała policję. Po chwili pojawiła się jeszcze jedna osoba w celu uniemożliwienia oddalenie się z miejsca pijanego kierowcy.


Patrol ruchu drogowego ustalił, że kierowca forda miał 4,1 promila alkoholu w organizmie. Zatrzymali mu prawo jazdy.


Mieszkaniec gminy Sochaczew będzie odpowiadał za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.


Osobom, które dokonały ujęcia obywatelskiego dziękujemy za postawę godną naśladowania.
źródło KPP Sochaczew 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

konrad-zientarakonrad-zientara
0
Komentarz usunięty ze względu na naruszenie regulaminu. (2020-03-30 13:00)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy