Kilka dni do Rajdu

Zdjęcia i foto: Kilka dni do Rajdu Kolarstwo sochaczew

Przypomnijmy, że XV Rodzinny Rajd Rowerowy odbędzie się już w najbliższą sobotę, 30 sierpnia. Na placu Kościuszki gromadzimy się od godz. 8.00, a start punktualnie o 9.00. Do pokonania będą 52 kilometry na trasie Sochaczew - Adamowa Góra - Juliopol - Młodzieszyn - Witkowice - Przęsławice (12.00 - 14.00 rodzinny piknik przy OSP) - Górki - Lasocin - Żelazowa Wola - Nowe Mostki - Sochaczew.

 

MINUTOWY PROGRAM RAJDU: SOBOTA, 30 SIERPNIA

godz. 8.00 - 8.45 Plac Kościuszki w Sochaczewie rozdanie certyfikatów uczestnictwa i koszulek.

godz. 9.00 - Plac Kościuszki w Sochaczewie otwarcie i start Rajdu.

godz. 10.00 Młodzieszyn - postój w parku przy Urzędzie Gminy

godz. 12.00 rozpoczęcie pikniku w Przęsławicach (na terenie strażnicy OSP)

godz. 14.20 wyjazd z Przęsławic na trasę Sianno Żelazowa Wola

godz. 16.00 -  rozwiązanie rajdu w  Sochaczewie na Placu Kościuszki

 

Wcześniej, o 7.45, na cmentarzu przy ul. Traugutta organizatorzy imprezy złożą kwiaty na grobie Tadeusza Krawczyka, patrona Rajdu.

 

DOKŁADNA TRASA RAJDU

Plac Kościuszki w Sochaczewie ul. Warszawska ul. Płocka ul. Gawłowska ul. Batalionów Chłopskich Adamowa Góra Juliopol Młodzieszyn (krótki postój w parku przy Urzędzie Gminy) Nowe Mistrzewice Witkowice Kamion - Przęsławice (12.00 - 14.00 rodzinny piknik przy OSP) Górki - Hilarów Sianno Lasocin (krótki postój przy szkole) Żelazowa Wola Nowe Mostki Orły Cesin ul. Trojanowska w Sochaczewie ul. Kochanowskiego rozwiązanie rajdu przy pawilonach handlowych.

 

ZABIERZ CERTYFIKATY Z POPRZEDNICH LAT

Gdy Rajd organizowano po raz dziesiąty, jego organizatorzy postanowili nagrodzić tych, którzy zabrali ze sobą najwięcej pamiątkowych certyfikatów z poprzednich edycji. W tym roku fani dwóch kółek pojadą 15 raz i znowu na najwytrwalszych, na weteranów imprezy czekają nagrody.

- Znamy osoby, które nie przegapiły niemal żadnej edycji i są w nami od kilkunastu lat. Niektórzy najpierw jeździli z rodzicami, potem dorośli, założyli rodziny i teraz jadą ze swoimi dziećmi - mówi Łukasz Gołębiowski koordynator Rajdu ze strony stowarzyszenia ZAMEK.

Impreza jest otwarta dla wszystkich i bezpłatna. Jedyne o czym muszą pamiętać uczestnicy to o zabraniu kiełbaski i pieczywa (przydadzą się na ognisko) oraz butelek z wodą. Organizatorzy zapewniają opiekę medyczną na całej trasie, techniczne zabezpieczenie, serwis na wypadek awarii roweru.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Autor tego artykułu: Urząd Miasta w Sochaczewie wyłączył możliwość komentowania.

e-Sochaczew.pl poleca filmy