Kilka pomysłów, które można wykorzystać w domku na działce

Zdjęcia i foto: Kilka pomysłów, które można wykorzystać w domku na działce Rekreacja sochaczew

Mały wakacyjny domek na działce to idealne miejsce na weekendowe (i nie tylko) wypoczynki. Znakomity pomysł na relaks poza miejscem zamieszkania, idealna lokalizacja na spotkania z rodziną i przyjaciółmi. Poniżej kilka pomysłów na to, jak uczynić taką strefę jeszcze bardziej przyjemną i funkcjonalną.


Zadbaj o całoroczne ciepło

Doskonałym pomysłem będzie piec żeliwny. Jego design przypomina dawną stylistykę retro, a zastosowane aktualnie rozwiązania sprawiają, że jest to urządzenie bardzo funkcjonalne i nowoczesne. Dlaczego?


Ponieważ jest ono bardzo bezpieczne i wytrzymałe. A to za sprawą ceramiki żaroodpornej, która wytrzymuje temperaturę nawet do 800 stopni. Dodatkowo istnieje możliwość zamontowania optymalnego wylotu spalin, czyli z tyłu lub na górze pieca. Daje to wiele możliwości aranżacyjnych. Poza tym są to piece bardzo efektywne, posiadają wbudowany defektor, który wydłuża drogę spalin. Poznaj również inne możliwości, jakie daje piec żeliwny. Obejrzyj dostępne na rynku modele. Ciesz się znakomitym klimatem przez cały rok!


Zioła o każdej porze roku

Dodatkowo warto mieć swój domowy ogródeczek z ziołami. Korzystamy z nich przecież przez cały rok. Bazylia, mięta, rozmaryn znakomicie dopełniają smak zapiekanek, sałatek i innych potraw. Dlatego dobrze je mieć w domku na swojej działce. Co tydzień przywozić do swojej kuchni świeży i pozbawiony chemii zapas. Możesz posiadać swoją własną eko żywność. Spróbuj!


Bania z ciepła wodą

Aktualnie bardzo popularne są ogrodowe baseny. Niestety możemy z nich korzystać tylko podczas lata. Doskonałą alternatywą jest tymczasem bania z ciepłą wodą. Sprawdzi się podczas lata, jak również podczas chłodniejszych miesięcy. Znakomicie relaksuje, a do tego ma dobroczynny wpływ na nasze zdrowie. Same korzyści!


Możesz w niej spędzić czas razem ze swoimi przyjaciółmi. Niektóre z modeli pomieszczą nawet osiem osób. Wspólna kąpiel to przepis na dobrą zabawę. Poza tym dużym plusem jest, że urządzenie to nie wymaga wielu prac związanych z jego obsługą i konserwacją. Przekonaj się o tym już podczas następnego weekendu.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy