Kilka rodzajów broni i ponad 200 sztuk amunicji - miał w domu prawdziwy arsenał

/ 1 komentarzy
Zdjęcia i foto: Kilka rodzajów broni i ponad 200 sztuk amunicji - miał w domu prawdziwy arsenał Rozboje, napady, przemoc sochaczew

W ubiegłym tygodniu policjanci podczas przeszukania domu i pomieszczeń gospodarczych na posesji 30 – latka, znaleźli trzy jednostki broni i ponad 200 sztuk amunicji. Mężczyźnie grozi teraz do 8 lat pozbawienia wolności.


Kilka dni temu policjanci podejrzewając, że 30-letni mieszkaniec gminy Młodzieszyn może mieć coś wspólnego z włamaniami do których dochodziło w ostatnim czasie, weszli na teren jego posesji i dokonali niesamowitego odkrycia. 


Podczas przeszukania domu oraz pomieszczeń gospodarczych funkcjonariusze znaleźli broń palną długolufową, broń długą z celownikiem optycznym, ponad 200 sztuk amunicji różnego kalibru oraz jeszcze jedną jednostkę broni. 


Broń i naboje zostały zabezpieczone. Mieszkaniec gminy Młodzieszyn został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Sochaczewie, gdzie usłyszał już zarzut posiadania broni bez wymaganego pozwolenia. Przyznał się do popełnionego czynu. Grozi mu teraz do 8 lat pozbawienia wolności.


źródło, zdj. KPP Sochaczew

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (1)

linulinu
0
Kolejny "mysliwy" ? (2020-01-20 17:38)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy