Kilkanaście zastępów straży gasiło pożar w gminie Iłów

/ 7 zdjęć
Zdjęcia i foto: Kilkanaście zastępów straży gasiło pożar w gminie Iłów Pożary, straż pożarna sochaczew
+2

23 kwietnia, po godzinie 10.00 dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Sochaczewie odebrał zgłoszenie dotyczące pożaru zabudowań gospodarczo-mieszkalnych w miejscowości Pieczyska Łowickie ( gmina Iłów ). 

W czwartek, przed południem doszło do niebezpiecznego pożaru w miejscowości Pieczyska Łowickie. Ogień w bardzo szybkim tempie rozprzestrzeniał się w górnej partii domu, gdzie składowana była słoma. Sytuacja była niebezpieczna ze względu na duże ryzyko rozprzestrzeniania się ognia na sąsiednie budynki gospodarcze oraz mieszkalne. 

- Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, podaniu kilku prądów wody w natarciu na palącą się na poddaszu słomę oraz konstrukcje dachu, a następnie usuwaniu oraz dokładnym przelewaniu słomy. Ze względu na duże zadymienie działania prowadzone były w aparatach powietrznych. - relacjonuje OSP w Iłowie

Na szczęście w wyniku pożaru nikt nie został poszkodowany. Akcja gaśnicza trwała ponad 5 godzin i brało w niej udział kilkanaście zastępów Straży Pożarnej. 


zdj. OSP KSRG Młodzieszyn, OSP Giżyce

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy