Kinga i Kasia z Iwaszkiewicza laureatkami konkursu ”Wydajemy własną książkę"

/ 8 zdjęć
Zdjęcia i foto: Kinga i Kasia z Iwaszkiewicza laureatkami konkursu ”Wydajemy własną książkę" Edukacja sochaczew
+3

              15 maja 2019 roku , na zakończenie tygodnia bibliotek,   poznaliśmy laureatów  powiatowego konkursu  ” Wydajemy własną książkę”. Organizatorem konkursu jest Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Komisji Edukacji Narodowej w Warszawie Filia W Sochaczewie. Celem  corocznego konkursu jest kształtowanie kultury czytelniczej i twórczej aktywności , pobudzenie wyobraźni, podjęcie próby samodzielnej twórczości literackiej, ilustratorskiej oraz edytorskiej, kształtowanie więzi z miejscem zamieszkania, regionem.

Zespół Szkół im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sochaczewie reprezentowały  w  tegorocznej edycji :  Kinga Majczak z klasy drugiej LO służb mundurowych oraz Katarzyna Majorek z klasy pierwszej technikum ekonomicznego. Dziewczyny zmierzyły się z tematem „(…) zaczęło się na dworcu w Sochaczewie”  gdzie  sochaczewski dworzec kolejowy/autobusowy/ miał być tłem, miejscem w którym wydarzyła się jakaś historia, przygoda, rozpoczęła się znajomość, pasja, miłość, zrodziły się życiowe plany…  . 

Miło nam poformować, ze w kategorii szkół ponadgimnazjalnych II miejsce w konkursie zajęła Kinga Majczak a trzecie Katarzyna Majorek.  Gratulujemy!

 5
Oceń
(1 głosów)

 

Autor tego artykułu: Zespół Szkół im. J. Iwaszkiewicza w Sochaczewie wyłączył możliwość komentowania.

e-Sochaczew.pl poleca filmy