Kino dla Kobiet - 23.03.2015

Zdjęcia i foto: Kino dla Kobiet - 23.03.2015 Film, fotografia sochaczew

Najbliższe spotkanie pań w Kinie dla Kobiet będzie miało nową formułę. Firmy, które zgłosiły chęć uczestnictwa w naszym evencie pokażą swoje nowości takie jak kosmetyki, biżuterię z filcu, bransoletki i wiele innych rzeczy. Zapraszamy oczywiście nasze drogie Panie 26 marca na godz.18:30.

Film, który proponujemy, będzie pokazem dużo, dużo przedpremierowym.


Arnold (Owen Wilson) - żonaty reżyser przybywa do Nowego Jorku, by rozpocząć próby do swej najnowszej komedii. Zanim jednak przystąpi do pracy, postanawia skorzystać z uroków wielkiego miasta. Upojna noc w towarzystwie uroczej dziewczyny do towarzystwa o imieniu Izzy nastroi go tak romantycznie, że zaproponuje jej pewien układ. 


W zamian za porzucenie niegodnego procederu, Izzy otrzyma okrągłą sumkę, by móc zrealizować swe życiowe marzenia. Ta wielkoduszna propozycja rozpęta w życiu Arnolda prawdziwe tornado. Okazuje się, że Izzy całe życie marzyła, by zostać aktorką. Nic dziwnego więc, że zjawia się na castingu do sztuki reżyserowanej przez… Arnolda. Nie byłoby w tym jeszcze nic strasznego, gdyby nie fakt, że jedną z głównych ról w przedstawieniu gra jego żona.


Oj będzie się działo....
Oczywiście rozlosujemy również dużo prezentów!

 

Informacje dodatkowe
  0
  Oceń
  (0 głosów)

   

  Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:  wybieram się tam!

  Opinie i komentarze użytkowników (0)

  skomentuj ten artykuł

  e-Sochaczew.pl poleca filmy