Kino dla Kobiet - 27.05.2015

Zdjęcia i foto: Kino dla Kobiet - 27.05.2015 Film, fotografia sochaczew

28 maja 2015 event w kinie "Mazowsze" w ramach czwartkowych spotkań filmowych dla pań. Zapraszamy już od godz.17:30. Na panie będą czekały przedstawicielki firmy Mary Kay, które w ramach warsztatów kosmetycznych postanowiły upiększyć naszą płeć piękną. Nazwa warsztatów to „Piękna Mama". 


W ramach obchodów Dnia Matki kino wspólnie z MOK Chodaków przedstawi film pt. "Rozumiemy się bez słów". Jest to najnowsza produkcja francuska, która zgromadziła we Francji 7 mln widzów. Państwo Belier to urocza rodzina. Dobrzy sąsiedzi, kochający rodzice. Może czasem zbyt impulsywni, nadmiernie namiętni. I jeszcze jedno: są niesłyszący. Tylko ich córka, nastoletnia Paula urodziła się bez tej niepełnosprawności. Stała się więc ich naturalnym łącznikiem ze światem dźwięków, niezastąpionym przewodnikiem i pomocnikiem w codziennym życiu. Osiągnęła jednak już wiek, gdy dzieci zaczynają wyfruwać z gniazd, szukać swojego miejsca, miłości. Idąc za głosem serca, Paula zapisuje się do szkolnego chóru, w którym śpiewa już "ten" chłopak. Nauczyciel muzyki odkrywa w niej wielki talent wokalny i proponuje szkołę muzyczną w Paryżu. Jak powiedzieć o tym rodzicom? Jak opisać im radość, którą daje muzyka? Jak zostawić zwariowane życie rodzinne i ruszyć w nieznane?


Po projekcji zapraszamy na kawę i słodki poczęstunek oraz posłuchanie muzyki w wykonaniu solistki z MOK Chodaków. Czeka na Panie mnóstwo niespodzianek


Zbyszek Magdziarz

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy