Kino kobiet na zakończenie kampanii

Zdjęcia i foto: Kino kobiet na zakończenie kampanii Opieka społeczna sochaczew

Wczoraj w Kinie Mazowsze w Sochaczewie Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w partnerstwie ze Stowarzyszeniem na rzecz pieczy zastępczej „STACJA DOM” zakończyło realizowaną w 2018 roku kampanię z zakresu promocji rodzicielstwa zastępczego, w ramach której upowszechniano wiedzę z zakresu pieczy zastępczej oraz zachęcano mieszkańców powiatu sochaczewskiego do tworzenia rodzinnych form pieczy zastępczej.

Na zorganizowanym w holu kina stoisku przed seansem filmowym można było nabyć ulotki promujące rodzicielstwo zastępcze oraz zakupić ręcznie wykonane przez członków Stowarzyszenia  przepiękne bombki bożonarodzeniowe.

Na Sali kinowej spośród kobiet uczestniczących w wieczorze filmowym losowano upominki, których sponsorami byli również PCPR w Sochaczewie oraz Stowarzyszenie „STACJA DOM”.


 Przypominamy, że wszystkie osoby zainteresowane opieką zastępczą i pomocą dzieciom zapraszamy do kontaktu z pracownikami PCPR, ul.J.Piłsudskiego 65, 96-500 Sochaczew: tel. (0-46) 864-18-05/01, e-mail:pcprsoch@powiatsochaczew.pl

 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy