Kino letnie 2019 w Sochaczewie – rusza głosowanie

/ 1 komentarzy
Zdjęcia i foto: Kino letnie 2019 w Sochaczewie – rusza głosowanie Rekreacja sochaczew

Mieszkańcy miasta już od 20 maja będą mogli głosować na ulubione filmy, które nastpenie zostaną wyświetlone na dużym ekranie. 


Kino letnie to atrakcja, która od lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. W tym roku mieszkańcy będą mogli wybierać ze 130 pozycji. Cztery filmy, które zdobędą największą ilość głosów zostaną wyświetlone podczas seansów na placu Kościuszki. Zmiana miejsca kina letniego to nowość jaka wiąże się z tym tematem. Do tej pory mieszkańcy gromadzili się na plaży miejskiej. Tegoroczna edycja kinowych uciech na świeżym powietrzu odbędzie się na placu Kościuszki. Do dyspozycji gości nadal pozostaną leżaki a także gratisowy popcorn. 

  

- Postanowiliśmy wziąć pod uwagę sugestie uczestników, by projekcje odbywały się w łatwo dostępnym punkcie, w ścisłym centrum miasta. Podobne rozwiązania sprawdziły się już w innych miastach, np. Siedlcach czy Legionowie. Po drugie lokalizacja nad rzeką, mimo, że malownicza, wiązała się z uciążliwościami. Problemem było np. słabo oświetlona droga do kina letniego od strony ulicy Moniuszki – mówi naczelnik Wydziału Kultury, Turystyki i Promocji Miasta Joanna Niewiadomska-Kocik.


Jak można głosować?

Tytuły filmów wybiorą mieszkańcy miasta. Głosowanie rozpoczyna się 20 maja na platformie kino.sochaczew.pl. Miłośnicy kina mogą wybierać swoje propozycje do 31 maja br.  Należy wybrać maksymalnie cztery filmy poprzez zaznaczenie „x” w kolumnie „wybór”. Następnie należy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych i podać numer PESEL. W kilka dni po zakończeniu głosowania, zsumowaniu wyników, dane te zostaną usunięte.


Lista filmów to aż 130 propozycji w której każdy odnajdzie swój ulubiony gatunek. Można wybierać między polskimi propozycjami, zagranicznymi filmami czy klasyką kinową. Na liście propozycji znajdują się takie tytuły jak: „Absolwent”, „Trzy billboardy za Ebbing, Missouri”, „Niewinne”, „Lato w Prowansji”, „Powidoki”, „Twarz”, „Zdążyć przed północą”, „Córki Dancingu”, „Magia w blasku księżyca”. Czas głosowania rozpoczynamy już 20 maja. 

 1
Oceń
(1 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (1)

robroyrobroy
0
Filmy Barei,tylko on był wizjonerem,dzisiaj tylko nieudolnie go nasladują (2019-05-17 19:50)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy