Kino Letnie 2019 - pierwszy seans za nami

/ 6 zdjęć
Zdjęcia i foto: Kino Letnie 2019 - pierwszy seans za nami Rekreacja sochaczew
+1

Wieczór 27 czerwca na sochaczewskim placu Kościuszki był bardzo sympatyczny. Mieszkańcy uczestniczyli po raz pierwszy w tym sezonie w wydarzeniu jakim było Kino Letnie. 


Po raz pierwszy także mieliśmy okazję do sprawdzenia nowej lokalizacji dla plenerowych seansów. Do tej pory ekran pojawiał się na plaży miejskiej a jeszcze wcześniej amfiteatrze. Z powodu trwających remontów w tym roku spotkaliśmy się w innej lokalizacji. Okazuje się, iż nowe miejsce było przez mieszkańców bardzo pozytywnie odebrane. Przed rozpoczęciem seansu Daniel Janiak wraz z radną Magdaleną Zborowską przeprowadzili konkursy, co z pewnością umiliło oczekiwanie na film.


Już na godzinę przed seansem na placu Kościuszki gromadzili się mieszkańcy. Pierwszym w tym sezonie filmem jaki mieliśmy okazję oglądać była bajka pod tytułem "Mniam". Zarówno dorośli jak i najmłodsi byli bardzo zadowoleni z możliwości takiej formy oglądania seansu. Długa kolejka czekała też na darmowy popcorn. 


Lokalizacja sprawdziła się bardzo dobrze. Jest to forma, która z pewnością przypadła do gustu młodszym mieszkańcom naszego miasta i dała kolejną możliwość wprowadzenia elementu ożywiającego główny plac miasta. 


W kolejnej edycji Kina Plenerowego w Sochaczewie będziemy mogli oglądać film pt. "Ostatnia Rodzina" seans wyświetlony będzie 11 lipca o 21.30 oraz kolejno "Pewnego razu w listopadzie" - zobaczymy 25 lipca o 21.00 "Bridget Jones: w pogoni za rozumem" - 8 sierpnia 21.00. 


 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy