Zaloguj się do konta

Kino Letnie 2019 - pierwszy seans za nami

Redakcja
2019-06-28
Rekreacja
Wieczór 27 czerwca na sochaczewskim placu Kościuszki był bardzo sympatyczny. Mieszkańcy uczestniczyli po raz pierwszy w tym sezonie w wydarzeniu jakim było Kino Letnie. 


Po raz pierwszy także mieliśmy okazję do sprawdzenia nowej lokalizacji dla plenerowych seansów. Do tej pory ekran pojawiał się na plaży miejskiej a jeszcze wcześniej amfiteatrze. Z powodu trwających remontów w tym roku spotkaliśmy się w innej lokalizacji. Okazuje się, iż nowe miejsce było przez mieszkańców bardzo pozytywnie odebrane. Przed rozpoczęciem seansu Daniel Janiak wraz z radną Magdaleną Zborowską przeprowadzili konkursy, co z pewnością umiliło oczekiwanie na film.


Już na godzinę przed seansem na placu Kościuszki gromadzili się mieszkańcy. Pierwszym w tym sezonie filmem jaki mieliśmy okazję oglądać była bajka pod tytułem "Mniam". Zarówno dorośli jak i najmłodsi byli bardzo zadowoleni z możliwości takiej formy oglądania seansu. Długa kolejka czekała też na darmowy popcorn. 


Lokalizacja sprawdziła się bardzo dobrze. Jest to forma, która z pewnością przypadła do gustu młodszym mieszkańcom naszego miasta i dała kolejną możliwość wprowadzenia elementu ożywiającego główny plac miasta. 


W kolejnej edycji Kina Plenerowego w Sochaczewie będziemy mogli oglądać film pt. "Ostatnia Rodzina" seans wyświetlony będzie 11 lipca o 21.30 oraz kolejno "Pewnego razu w listopadzie" - zobaczymy 25 lipca o 21.00 "Bridget Jones: w pogoni za rozumem" - 8 sierpnia 21.00. 


 

Opinie (0)

Nie ma jeszcze komentarzy do tego artykułu.

Czytaj więcej


e-Sochaczew Top 5

Sprawy urzędowo-administracyjne1

Kawiarnia ,,Przystań" już otwarta

Sprawy urzędowo-administracyjne

Znamy wyniki testów na koronawirusa zakonników z Niepokalanowa

Sprawy urzędowo-administracyjne

Koronawirus w Sochaczewie - COVID-19 w powiecie nie odpuszcza

Interwencje i pomoc

Boisko przy SP nr 2 - śmieci i brud

Partie polityczne1

Andrzej Duda ułaskawił pedofila

Portal Społeczności Sochaczewa 2000 - 2020 cmc