Kino letnie na plaży miejskiej - już 5 lipca pierwszy seans

Zdjęcia i foto: Kino letnie na plaży miejskiej - już 5 lipca pierwszy seans Rekreacja sochaczew

Kino letnie na plaży miejskiej – już 5 lipca pierwszy seans


Już w najbliższy czwartek letni ekran na plaży miejskiej zaprasza na pierwszy seans. Mieszkańcy niedawno wybrali filmy jakie będą emitowane na letnim ekranie. Można było głosować na specjalnej platformie. Filmy, które zdobyły największą ilość not będzie można obejrzeć przez okres wakacyjny na letniej scenie. 


Co obejrzymy podczas najbliższego seansu kina letniego 2018?
Dnia 5 lipca przypadającego w najbliższy czwartek, mieszkańcy Sochaczewa będą mogli zasiąść w wygodnych leżakach i obejrzeć pierwszy w tym sezonie kina letniego film. Seans zacznie się o godzinie 21.30. Będzie to „Morderstwo w Orient Expresie”. Ekranizacja klasycznej powieści detektywistycznej autorstwa Agaty Christie. To już druga wersja tego kinowego przeboju o przygodach charakterystycznego śledczego Pana Poirot. Trzynaścioro pasażerów zostaje uwięzionych w luksusowym wagonie i tylko jeden wybitny detektyw jest w stanie rozwikłać zagadkę, uprzedzając kolejny atak mordercy. 

Czy film niesie ze sobą napięcie i dobrze zrealizowane kino, będą mogli przekonać się wszyscy, którzy przybędą 5 lipca na plażę miejską.  Film jest wskazany dla widzów od lat 15. Sochaczewskie kino letnie w 2018 roku z pewnością będzie udanym miejscem do przypomnienia lub zapoznania się z tym filmem.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy