Zaloguj się do konta

KINO ODEON NA TOPIE - PRZEDPREMIEROWE GRANIE OD 3 LIPCA

Kino Odeon (Kino Odeon)
2020-07-01
Film, fotografia
Środę chcemy rozpocząć od podzielenia się z Wami 🔥NOWOŚCIAMI🔥, które zobaczycie na ekranach kina ODEON
od 📆3 do 9 LIPCA 2020.2 PRZEDPREMIERY⭐ oraz ⚡3 PREMIERY⚡powinny zadowolić każdego kinomana. Dziś szczegółowo o tytułach przepremierowych, a już wkrótce więcej informacji na temach premierowego grania i wakacyjnych nowościach jakie dla Was przygotowaliśmy. Do zobaczenia w salach kina Odeon❗

PRZEDPREMIERA
🎞📽 NA TOPIE - Jesteśmy w samym centrum błyszczącego, gwiazdorskiego muzycznego świata. Grace Davis (Tracee Ellis Ross) to supergwiazda, której talent (i ego) osiągnęły szczyty. Maggie (Dakota Johnson) to przepracowana osobista asystentka Grace. Jest kimś w rodzaju „dziewczynki na posyłki”, nie porzuciła jednak dziecięcego marzenia o produkowaniu muzyki. Kiedy menadżer Grace (w tej roli Ice Cube) daje jej propozycję, która mogłaby zmienić kurs jej kariery, Maggie i Grace łączą szyki, planując coś, co zmieni ich życie na zawsze.

🎞📽 #TUITERAZ - Stéphane, francuski szef kuchni, ma wszelkie powody, by czuć się spełniony. Dumny z dwóch dorosłych synów i za pan brat z wyrozumiałą eks żoną, wiedzie spokojne życie mężczyzny w średnim wieku. Do chwili, gdy zupełnie przypadkiem, poznaje na Instagramie tajemniczą i piękną Soo z Korei. Ich Instagramowe kontakty nie mają końca. Stéphane opowiada jej o przepięknych widokach z francuskiej części Kraju Basków a ona o życiu w Seulu, mieście kwitnącej wiśni. Pomimo dystansu i barier kulturowych świetnie się rozumieją. Pewnej nocy Stéphane decyduje się na spontaniczny i szalony wyjazd do Seulu.
Na lotnisku spotyka go niemiła niespodzianka. Soo, pomimo obietnicy, nie pojawia się w umówionym miejscu. Przez kilka dni koczuje na najnowocześniejszym i największym lotnisku świata z nadzieją że Soo się jednak zjawi. Poznaje pracowników lotniska, zaprzyjaźnia się z koszykarzami francuskiej reprezentacji, gotuje z tamtejszym kucharzem. Jego niewiarygodna historia trafia do internetu, hasztag "iamhere" błyskawiczne zyskuje popularność, a Stéphane zostaje okrzyknięty "francuskim kochankiem". Czy Stéphane'owi uda się odnaleźć Soo?

Bilety do nabycia na https://kinoodeon.vectorsoft.pl/MSI/mvc/pl lub w kasach kina. 

Opinie (0)

Nie ma jeszcze komentarzy do tego artykułu.

Portal Społeczności Sochaczewa 2000 - 2020 cmc