KINO ODEON ONLINE

Zdjęcia i foto: KINO ODEON ONLINE  Film, fotografia sochaczew

Już w PIĄTEK, o godzinie 16:00 sale kina Odeon przeniosą się do Waszych domów.
Na dobry początek zaprezentujemy Wam 4 tytuły, ale wirtualny repertuar będzie zwiększał się o kolejne filmowe diamenty. Mamy nadzieję, że choć przez chwilę poczujecie tę magię.

👉 Na pierwszy ogień prezentujemy niekwestionowanego zwycięzcę tegorocznej, 92. gali wręczenia najważniejszych nagród filmowych, film PARASITE.
Kiedy Ki-woo dostaje pracę jako korepetytor córki zamożnego małżeństwa, wymyśla sposób na zapewnienie zatrudnienia również reszcie swojej rodziny.

👉 Druga propozycja to film, który został zrobiony z myślą o trzydziestolatkach, których krzepnąca tożsamość pozostawia coraz mniej miejsca na niespodzianki i nieprzewidziane zwroty uczuć.
MATTHIAS i MAXIME, najczulszy, najcieplejszy, bezwstydnie romantyczny film Xaviera Dolana jest historią jednego pocałunku, który wstrząsnął starą znajomością, zmącił beztroskie wody młodości i na zawsze odmienił życie tytułowych bohaterów. Ten pean na cześć przyjacielskich więzów przypomina, że prawdziwa miłość nie może się obejść bez prawdziwej przyjaźni. A czasem się od niej zaczyna.

👉Fanom Almodovara i tym, którzy nie zdarzyli obejrzeć filmu w okresie jego premiery przypomnimy najbardziej osobisty spośród wszystkich filmów reżysera film BÓL I BLASK.
Salvador'a Mallo, kultowy hiszpański reżyser filmowy, który stroni od mediów i usilnie strzeże swojej prywatności, przeżywa na nowo najważniejsze momenty swojego życia. Mężczyzna odnajduje po latach osoby, które wywarły największy wpływ na jego życie, wraca do dzieciństwa, gdy wraz z rodzicami w poszukiwaniu dobrobytu przenieśli się do małego miasteczka. Przywołuje obrazy swojej pierwszej namiętności, pierwszej wielkiej miłości i bólu rozstania. Wspomina spotkanie z kinem, które na lata stało się sensem jego życia. Powracając do najintensywniejszych doświadczeń minionych lat, Salvador odnajduje siłę, by zmierzyć się z teraźniejszością. Czy uda mu się zamknąć niedokończone sprawy z przeszłości, które burzą jego poukładaną codzienność?

👉 Kolejna tytuł to „Film, któremu nie można się oprzeć”, „Dowcipny i radosny” – tak pisali krytycy po pokazach POZNAJMY SIĘ JESZCZE RAZ w Cannes i Toronto.
Co byś zrobił, aby raz jeszcze poczuć pierwszą miłość? Ile byś dał, by na nowo przeżyć najpiękniejszy dzień swojego życia? Powrót do cudownych chwil może mieć wysoką cenę. Bohater „Poznajmy się jeszcze raz” gotów jest ją zapłacić – nawet jeśli będzie musiał pozbyć się wszystkich oszczędności, a potem ukryć ten fakt przed żoną. Przewrotna francuska komedia spodoba się wszystkim, którzy pokochali romantyczny klimat „O północy w Paryżu” i urzekającą niewinność „Amelii”.

Mamy nadzieje, że będziecie cieszyć się Kinem Odeon we własnym domu.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy