Kino z Wartościami ZAKAZANY BÓG

/ 2 komentarzy / 2 zdjęć
Zdjęcia i foto: Kino z Wartościami ZAKAZANY BÓG Film, fotografia sochaczew

10 grudnia 2015r. o godz.19:00 przedstawimy państwu ostatni obraz filmowy w tym roku.
Podczas wojny domowej w Hiszpanii w latach 1936-1939 zniszczono i splądrowano 2000 kościołów, zakazano praktyk religijnych i dokonywano rzezi na katolikach. Bestialsko zamordowano ponad 8000 osób duchownych. Byli wśród nich biskupi, zakonnice, klerycy. Przez cały czas krwawych prześladowań obiecywano im darowanie życia pod warunkiem wyrzeczenia się wiary, a jednak nie odnotowano żadnego przypadku apostazji! "Zakazany Bóg" o piękna i wzruszająca historia 51 błogosławionych męczenników z Barbastro: mężnych księży i kleryków – ofiar nienawiści do wiary w Boga. Ich cudem ocalałe notatki z więzienia są jednymi z najpiękniejszych świadectw wiary w dziejach chrześcijaństwa.

 

Informacje dodatkowe
  1
  Oceń
  (2 głosów)

   

  Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:  wybieram się tam!

  Opinie i komentarze użytkowników (2)

  hyakintoshyakintos
  0
  ile jeszcze tych religijnych filmów zostanie puszczonych w Sochaczewie? to są zazwyczaj totalne ideologiczne szmiry, które można puszczać w przykościelnych salkach a nie kinie. (2015-12-09 19:56)
  obywatel Nierobobywatel Nierob
  0
  "Nie nienawidź" przyjacielu.To dobre kino.A co się tyczy "przykościelnych salek" spojrzyj na stronę Sochaczewskiego Kina Filmowego i zobacz jakie filmy tam wyświetlamy i jakie wyświetlaliśmy.Pozdrawiam. Robert Niemira. (2015-12-10 16:04)

  skomentuj ten artykuł

  e-Sochaczew.pl poleca filmy