Klasyfikacja drużynowa szkół podstawowych Indywidualnych Biegów Przełajowych

Klasyfikacja drużynowa szkół podstawowych

Indywidualnych Biegów Przełajowych

 

Kamion 7.10.2015 r.

 

Dziewczęta klasy V i VI

 

1.      Szkoła Podstawowa Nr 4 Sochaczew                31 pkt. – 10 pkt.

2.      Szkoła Podstawowa w Teresinie                        20 pkt. – 8 pkt.

3.      Szkoła Podstawowa w Iłowie                            20 pkt. – 6 pkt.

4.      Szkoła Podstawowa w Rybnie                           18 pkt. – 5 pkt.

5.      Szkoła Podstawowa Nr 3 w Sochaczewie          18 pkt. – 4 pkt.

6.      Szkoła Podstawowa w Śladowie                        17 pkt. – 4 pkt.

7.      Szkoła Podstawowa w Kozłowie Biskupim       17 pkt. – 1 pkt.

8.      Szkoła Podstawowa Nr 7 w Sochaczewie          16 pkt. – 1 pkt.

9.      Szkoła Podstawowa w Młodzieszynie               14 pkt. – 1 pkt.

10.  Szkoła Podstawowa w Paprotni                         13 pkt. – 1 pkt.

11.  Szkoła Podstawowa w Brochowie                     9 pkt. – 1 pkt.

12.  Szkoła Podstawowa w Szymanowie                  6 pkt. – 1 pkt.

13.  Szkoła Podstawowa w Nowej Suchej                6 pkt. – 1 pkt.

14.  Szkoła Podstawowa w Kątach                           6 pkt. – 1 pkt.

15.  Szkoła Podstawowa w Feliksowie                     5 pkt. – 1 pkt.

16.  Szkoła Podstawowa w Janowie                          5 pkt. – 1 pkt.

17.  Szkoła Podstawowa w Gawłowie                      5 pkt. – 1 pkt.

18.  Szkoła Podstawowa w Kozłowie Szlacheckim 3 pkt. – 1 pkt.

19.  Szkoła Podstawowa w Brzozowie                     3 pkt. – 1 pkt.

20.  Szkoła Podstawowa w Kurdwanowie                3 pkt. – 1 pkt.

21.  Szkoła Podstawowa Nr 2 w Sochaczewie          3 pkt. – 1 pkt.

 

 

Chłopcy klasy V i VI

 

1.      Szkoła Podstawowa w Teresinie                  31 pkt. – 10 pkt.

2.      Szkoła Podstawowa Nr 4 w Sochaczewie    27 pkt. – 8 pkt.

3.      Szkoła Podstawowa Nr 3 w Sochaczewie    21 pkt. – 6 pkt.

4.      Szkoła Podstawowa Nr 2 w Sochaczewie    20 pkt. – 5 pkt.

5.      Szkoła Podstawowa w Kozłowie Biskupim 15 pkt. – 4 pkt.

6.      Szkoła Podstawowa w Iłowie                      15 pkt. – 4 pkt.

7.      Szkoła Podstawowa w Młodzieszynie         15 pkt. – 1 pkt.

8.      Szkoła Podstawowa w Paprotni                   13 pkt. – 1 pkt.

9.      Szkoła Podstawowa Nr 7 w Sochaczewie    12 pkt. – 1 pkt.

10.  Szkoła Podstawowa w Kątach                     12 pkt. – 1 pkt.

11.  Szkoła Podstawowa w Gawłowie                9 pkt. – 1 pkt.

12.  Szkoła Podstawowa w Brochowie               9 pkt. – 1 pkt.

13.  Szkoła Podstawowa w Janowie                    6 pkt. – 1 pkt.

14.  Szkoła Podstawowa w Szymanowie                        6 pkt. – 1 pkt.

15.  Szkoła Podstawowa w Rybnie                     6 pkt. – 1 pkt.

16.  Szkoła Podstawowa w Kapturach                3 pkt. – 1 pkt.

17.  Szkoła Podstawowa w Brzozowie               3 pkt. – 1 pkt.

18.  Szkoła Podstawowa w Śladowie                  3 pkt. – 1 pkt.

19.  Szkoła Podstawowa w Kamionie                 3 pkt. – 1 pkt.

20.  Szkoła Podstawowa w Kurdwanowie          3 pkt. – 1 pkt.

21.  Szkoła Podstawowa w Nowej Suchej          2 pkt. – 1 pkt. 

 

0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy