Kleń Bzury 2019 – ogólnopolskie zawody spinningowe

Zdjęcia i foto: Kleń Bzury 2019 – ogólnopolskie zawody spinningowe Inne sporty sochaczew

Wędkarze już zacierają ręce i szykują sprzęt. Już 28 kwietnia odbędzie Kleń Bzury 2019. W tej edycji zawodów weźmie udział aż 150 wędkarzy. 


Organizatorem zawodów spinningowych jest FishingStore.pl oraz PZW Chodaków a miejscem w którym zbierają się uczestnicy jest Kuznocin. Kleń Bzury 2019 jest jedną z trzech imprez sportowych w dyscyplinie spiningu. Dwie pozostałe to Kleń Wkry oraz Pstrąg Supraśl. 


Zasady jakie będą obowiązywać na zawodach to między innymi: punktowane gatunki to kleń, jaź oraz okoń, za każdy z  tych gatunków będą przyznawane punkty od 150 za wymiar (od 25 cm – kleń, od 25 cm – jaź, od 20 cm – okoń); sędziowie będą zaokrąglać w górę do najbliższego pełnego centymetra; ryby muszą być mierzone na miarkach, które zawodnicy dostaną od organizatorów. Należy także wiedzieć, że ryby muszą być fotografowane a wypuszczenie ich udokumentowane nagranym filmem.


Zawodnicy zbierają się o 5.30 do 6.00 w Kuznocinie. Zawody odbędą się w turze 7 godzinnej turze a miejscem w którym odbywać się będą zawody to miejscowość Kozłów Biskupi do mostu drogowego w Chodakowie. 


Zwycięzcy zostaną nagrodzeni pucharami, statuetkami a także nagrodami rzeczowymi.

 

Informacje dodatkowe
  0
  Oceń
  (0 głosów)

   

  Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:  wybieram się tam!

  Opinie i komentarze użytkowników (0)

  skomentuj ten artykuł

  e-Sochaczew.pl poleca filmy