Zaloguj się do konta

Kino Odeon zaprasza na kolejną odsłonę cyklu "Kobiety w roli głównej"

Redakcja
2020-02-11
Rekreacja

Niegrzeczne dziecko, czyli jakie? Czy istnieją niegrzeczne dzieci? Czy jest recepta na dobre wychowanie? Kino Odeon zaprasza na kolejną już odsłonę cyklu "Kobiety w roli głównej". Tym razem zostanie zaprezentowany film pt. "Błąd systemu".


To już czwarte spotkanie z cyklu "Kino dla kobiet" otwierające dyskusje na różnego typu społeczne problemy. Przed filmem odbędzie się prelekcja pod tytułem: "Błąd systemu" - jak radzić sobie z buntem dzieci.


Gośćmi wydarzenia będą Danuta Gołkowska – pedagog, terapeuta w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Sochaczewie, Mariusz Więcek - wicedyrektora Akademii Prymusa Niepublicznej Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Leonarda da Vinci w Sochaczewie, Jolanta Tabara - pedagog szkolny, oligofrenopedagog, specjalista terapii pedagogicznej, logopeda. 


Spotkanie poprowadzi Pani Katarzyna Pyś-Fabiańczyk - Prezeska Stowarzyszenia "Ladies First", Certyfikowany Life Coach PWC i Mentorka Biznesu.


Po tych emocjach obejrzymy obsypaną nagrodami opowieść o potrzebie uwagi, miłości i czułości w filmie pt. "Błąd systemu".


O FILMIE:

Benni ma zaledwie dziewięć lat, a doświadczeniem mogłaby obdzielić kilkoro swoich rówieśników. Do jakiejkolwiek placówki by nie trafiła, prędzej czy później zostaje z niej wydalona. Takie przypadki, jak niewinnie na pierwszy rzut oka wyglądająca Benni, w slangu pracowników socjalnych nazywane są „łamaczami systemu”. Za agresją, krzykiem, gwałtownością, które charakteryzują zachowanie dziewczynki kryje się jeden cel. Jest nim desperacka chęć powrotu do domu i życie u boku ukochanej matki. Kobieta ma jednak spore wątpliwości, obawiając się, że krnąbrna córka nie pozwoli jej ułożyć sobie na nowo życia. Kiedy kolejne sposoby nie pomagają poskromić wybuchowego charakteru Benni, niespodziewanie pojawia się światełko w tunelu w osobie nowego opiekuna Michy. Czy uda mu się odnieść sukces tam, gdzie wszyscy inni postawili na dziewczynce krzyżyk.


Serdecznie zapraszamy na seans już 13 lutego na godzinę 18.00 do Kina Odeon. 

Informacje dodatkowe

  • Data: 2020-02-13

Opinie (0)

Nie ma jeszcze komentarzy do tego artykułu.

Portal Społeczności Sochaczewa 2000 - 2020 cmc