KOBIETY W ROLI GŁÓWNEJ O PODEJŚCIU DO OSÓB STARSZYCH I RELACJI DOROSŁYCH DZIECI ZE SWOIMI RODZICAMI

/ 2 zdjęć
Zdjęcia i foto: KOBIETY W ROLI GŁÓWNEJ O PODEJŚCIU DO OSÓB STARSZYCH I RELACJI DOROSŁYCH DZIECI ZE SWOIMI RODZICAMI Film, fotografia sochaczew

Kino Odeon serdecznie zaprasza 12 marca o godzinie 18:00 na piąte spotkanie w ramach cyklu KOBIETY W ROLI GŁÓWNEJ. Spotkanie nie tylko dla kobiet, ale przez nie inspirowane, podczas którego rozgrzejemy się kawą i herbatą, zjemy pyszne ciacho i będziemy wierzyć, że podczas losowania nagród szczęście uśmiechanie się właśnie do nas. Jednak to co wyróżnia nasz cykl to wartość edukacyjna, która ma przyświecać naszym spotkaniom i która być może będzie miała wpływ na zmianę naszego światopoglądu.

Przed filmem odbędzie się dyskusja na temat relacji dorosłych dzieci ze swoimi rodzicami i podejścia do osób starszych. Jak może wyglądać pogodna jesień życia? Czy starość musi oznaczać bezczynność? Na te i wiele innych pytań odpowiemy sobie już w czwartek. Gośćmi wydarzenia będą: Maria i Waldemar Bieńko, Wojciech Karlicki z córką Kariną Karlicką oraz Anna Lewińska z córką Katarzyną Lewińską.

Po tych emocjach obejrzymy obsypaną nagrodami opowieść o tym iż życie pisze najlepsze scenariusze. W filmie "Kłamstewko" zobaczymy radość i troskę, które bywają udziałem każdego z nas.

O FILMIE:
Gdy mieszkająca w Nowym Jorku Billi dowiaduje się o chorobie ukochanej babci Nai Nai, w pierwszym odruchu chce wskakiwać do samolotu, żeby się z nią pożegnać. Jednak rodzina Billi decyduje się zataić przed Nai Nai informację o jej stanie zdrowia i postanawia zorganizować rodzinne spotkanie pod pretekstem skleconego naprędce absurdalnie wielkiego, hucznego wesela jednego z kuzynów. Co z tego, że pan młody zna się ze swoją narzeczoną zaledwie od kilku tygodni! Wszystkie tajemnice są dozwolone, a dzięki temu przyjazd całej rodziny, rozsianej po całym świecie, nie wzbudza podejrzeń ukochanej babci.

BILETY w cenie 18,00 zł, senior 14,00 zł do nabycia na stronie www.kinoodeon.pl jak również w kasie kina.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy