Koleje Mazowieckie - Co z biletami miesięcznymi?

Zdjęcia i foto: Koleje Mazowieckie - Co z biletami miesięcznymi?  Sprawy urzędowo-administracyjne sochaczew

Od 12 marca zajęcia w szkołach zostały zawieszone. Do piątku szkoły będą sprawować opiekę nad dziećmi tylko w wyjątkowych przypadkach, a od poniedziałku wszystkie placówki będą całkowicie zamknięte. W związku z tym wielu uczniów przestanie dojeżdżać pociągami do szkoły, a rodziców do pacy. Co zatem zrobić z wykupionym już wcześniej biletem? Koleje Mazowieckie wychodzą podróżnym naprzeciw i proponują zwrot. 


,,Szanowni Podróżni,

informujemy, że w związku z decyzją o zamknięciu wszystkich szkół, uczelni, przedszkoli i innych placówek oświatowych oraz kin i teatrów, ogłoszoną 11 marca 2020 r. przez Prezesa Rady Ministrów od natychmiast do odwołania, w odstępstwie od terminów wskazanych w § 14 Regulaminu odprawy oraz przewozu osób, rzeczy i zwierząt przez „Koleje Mazowieckie - KM" (RP-KM) podróżni, którzy rezygnują z przejazdów pociągami Kolei Mazowieckich, mogą dokonać zwrotu biletów okresowych imiennych (tygodniowych, dwutygodniowych, miesięcznych i kwartalnych):

- całkowicie niewykorzystanych;

- częściowo niewykorzystanych, proporcjonalnie do liczby dni niewykorzystanych,

bez potrącenia odstępnego." - informują Koleje Mazowieckie

Zwrotu biletów kwartalnych całkowicie lub częściowo niewykorzystanych dokonywać będzie Wydział Kontroli Dochodów, na podstawie pisemnego wniosku.

Jednocześnie Koleje Mazowieckie informują, że podczas zwrotu całkowicie lub częściowo niewykorzystanego biletu imiennego, przed pokazaniem go kasjerowi należy wykreślić numer dokumentu ze zdjęciem wpisany na bilecie tak, aby było niemożliwe jego odczytanie. 


 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy