Koleje Mazowieckie wprowadzają zmiany w związku z zagrożeniem epidemicznym

/ 2 komentarzy
Zdjęcia i foto: Koleje Mazowieckie wprowadzają zmiany w związku z zagrożeniem epidemicznym Komunikacja publiczna sochaczew

Uwaga! W związku z zagrożeniem epidemicznym Koleje Mazowieckie wprowadzają dodatkowe zmiany w rozkładach jazdy. 


Ze względu na panującą sytuację związaną z zagrożeniem epidemicznym Koleje Mazowieckie wprowadzają dodatkowe zmiany w rozkładzie jazdy pociągów, a także w funkcjonowaniu Punktu Rzeczy Znalezionych oraz kas biletowych. 


- Od 18 do 25 marca zostaną wprowadzone dodatkowe zmiany w kursowaniu pociągów Kolei Mazowieckich. Rozkład jazdy będzie zbliżony do obowiązującego w soboty, niedziele i święta. Pozostanie jednak większość pociągów przyspieszonych, tak by umożliwić podróż do pracy i powrót do domu. 


- Od 17 marca część kas biletowych KM zostanie zamknięta, w związku z tym zachęcamy do zakupu biletów za pośrednictwem kanałów bezgotówkowych, np. za pośrednictwem telefonu komórkowego czy przez Internet. 


- Do odwołania zostaje wprowadzone ograniczenie funkcjonowania Punktu Rzeczy Znalezionych – przedmioty znalezione trafią do Punktu, jednak ich wydawanie zostaje czasowo zawieszone. 


- Ze względu na wyznaczenie tzw. stref 0 w pociągach prosimy Podróżnych o niekierowanie się na początek i na koniec składów – ze względów bezpieczeństwa zostały one wyłączone z użytku Podróżnych.


Szczegółowe informacje na temat zmian znajdą Państwo tutaj:

https://www.mazowieckie.com.pl/pl/rozklad-jazdy-pociagow-km-wazny-w-dniach-18-25-iii

https://www.mazowieckie.com.pl/jmapa#site

https://www.mazowieckie.com.pl/pl/bagaz-pozostawiony-w-pociagu#site

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Dokumenty (1)Opinie i komentarze użytkowników (2)

NovJanNovJan
0
ograniczenie kursowania pociągów spowoduje ze średnio wzrośnie liczba podróżnych w jednym pociągu. nie wiem czy to jest lepszy pomysł (2020-03-17 14:06)
robroyrobroy
0
@Nov Jan -nie (2020-03-17 18:04)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy