Koleje Mazowieckie uruchamiają Bilet Turysty

Zdjęcia i foto: Koleje Mazowieckie uruchamiają Bilet Turysty  Sprawy urzędowo-administracyjne sochaczew

Jak informują Koleje Mazowieckie od dziś, 1 lipca do 31 sierpnia 2020 r. przy przejazdach pociągami KM, pasażerowie będą mogli korzystać z oferty specjalnej - Biletu Turysty.


Bilet Turysty to sieciowy bilet imienny. Posiadając go będziemy mogli skorzystać z nieograniczonej liczby przejazdów pociągami KM, przez 3 dowolnie wybrane dni w terminie ważności biletu, na obszarze ograniczonym stacjami: Skierniewice, Kutno, Sierpc, Działdowo, Ostrołęka, Małkinia, Czeremcha, Łuków, Dęblin, Skarżysko-Kamienna, Drzewica. 

Ważność biletu to 10 dni i liczona jest od daty wydania lub daty wskazanej przez podróżnego. Wraz z biletem wydawany jest również karnet, na którym w kasie biletowej lub u kierownika pociągu KM (na zasadach określonych w warunkach taryfowych oferty) można dokonać legalizacji każdego z trzech dni podróży.


Gdzie można kupić Bilet Turysty?


Bilet Turysty można kupić za 67 zł w kasach biletowych i biletomatach. Szczegółowe zasady korzystania z oferty można znaleźć na stronie oferty: BILET TURYSTY  oraz pod numerem call center 22 364 44 44.

Jak informują Koleje Mazowieckie: 

- Dodatkowo z Biletem Turysty, otrzymamy zniżkę na zwiedzanie placówek partnerskich akcji Koleją do Kultury. Lista partnerów wraz z informacją o wysokości zniżek znajduje się na stronie internetowej akcji: KOLEJĄ DO KULTURY.Źródło: Koleje Mazowieckie


 


 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy