Koleje Mazowieckie - nowe pociągi w Sochaczewie

Zdjęcia i foto: Koleje Mazowieckie - nowe pociągi w Sochaczewie  Sprawy urzędowo-administracyjne sochaczew

Już niebawem na sochaczewskim peronie pojawią się nowe pociągi. Od 15 lipca pojazdy typu FLIRT 2 będa obsługiwały trasę Warszawa -Sochaczew.

 

Pod koniec czerwca przewoźnik odebrał cztery pojazdy produkcji Stadler. Ostatnie odbiory dotyczyły dwóch kolejnych pięcioczłonowych ezt. 


Podróżni po raz pierwszy mogli przetestować komfort podróży nowym pojazdem FLIRT 2 lipca br. Dwa pierwsze z odebranych w czerwcu pojazdów kursują obecnie na trasie z Warszawy do Działdowa i Mławy. W planach spółki jest wdrożenie kolejnych, które 11 lipca pojadą do Mławy, Ciechanowa i Nasielska, a następne od 15 lipca będą obsługiwać trasę do Sochaczewa i Józefowa.


W sumie w taborze kolejowym Kolei Mazowieckich jest obecnie sześć nowych pojazdów FLIRT. Odbiory dwóch ostatnich podpisał ze strony Koleje Mazowieckie odebrały kolejne pojazdy FLIRT Kolei Mazowieckich Czesław Sulima, członek zarządu, dyrektor eksploatacyjny, oraz ze strony Stadlera Arkadiusz Świerkot, członek zarządu, a także Anna Hołowińska, kierownik komercyjny projektu. 


Źródło: KM. 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy