Kolejna edycja "Nocy w Bibliotece"!

Zdjęcia i foto: Kolejna edycja "Nocy w Bibliotece"!  Imprezy cykliczne sochaczew

Już dziś, 19 maja, Miejska Biblioteka Publiczna w Sochaczewie zaprasza na kolejną edycję „Nocy w Bibliotece” w godzinach 15:00 – 22.00.

Od 15:00 do 17:00 odbędą się warsztaty dla dzieci pt. „Jak powstaje książka” poprowadzone przez Joannę Tyluś Malak. Następnie, w godzinach 17.00 – 19.00 dzieci będą mogły wziąć udział w animacjach cyrkowych m.in. nauczyć się kręcenia talerzem na patyku, żonglerki, chodzenia w ogromnych butach klauna, chodzenia na szczudłach i modelowania balonów. Od 20.00 do 22.00 odbędą się warsztaty plastyczne, podczas których dzieci będą mogły stworzyć bibliotekę marzeń – makietę zbudowaną, z różnych materiałów. Dodatkowo, na dzieci czeka literackie co nieco – gry i zabawy z Kubusiem Puchatkiem: zabawy ruchowe i usprawniające pamięć i spostrzegawczość. A wcześniej od 18.00 do 19.30 w wypożyczalni dla dorosłych odbędzie się wieczór autorski Pawła Świętoreckiego, a także koncert operetkowo – musicalowy Anny Adamiak.


Co więcej, dzisiaj w godzinach 15:00 – 22:00 będzie obowiązywać amnestia dla czytelników przetrzymujących książki, co oznacza, że nie będą pobierane opłaty od czytelników, którzy nie oddali książek w terminie! Zapraszamy!

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy