Kolejna tragedia na drogach powiatu sochaczewskiego

/ 2 zdjęć
Zdjęcia i foto: Kolejna tragedia na drogach powiatu sochaczewskiego Wypadki sochaczew

Tragicznie zakończył się wypadek drogowy, do którego doszło 13 grudnia, około godziny 16:30, w miejscowości Łaziska (gmina Iłów). Śmierć na miejscu poniósł 20-letni mężczyzna.

 

Dyżurny operacyjny powiatu po otrzymaniu zgłoszenia zadysponował do zdarzenia dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Sochaczewie oraz zastęp z Ochotniczej Straży Pożarnej w Giżycach.

 

Po dojeździe na miejsce zastano samochód osobowy marki Volvo, znajdujący się na prawym boku poza jezdnią. Kierujący, nieprzytomny, bez zachowanych funkcji życiowych, znajdował się poza rozbitym autem. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu i oświetleniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatora w pojeździe oraz wsparciu zespołu ratownictwa medycznego przy prowadzeniu resuscytacji krążeniowo-oddechowej poszkodowanego. Nie udało się uratować życia mężczyzny, lekarz koordynujący medyczne działania ratownicze stwierdził jego zgon.

 

Ostatni zastęp powrócił do macierzystej jednostki o godzinie 22:19. Działania prowadziło 7 strażaków PSP i 6 strażaków OSP.

 

Tekst: kpt.T.Fijołek

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy