Kolejna wpadka w Teresinie - kilka tysięcy papierosów bez akcyzy

Zdjęcia i foto: Kolejna wpadka w Teresinie - kilka tysięcy papierosów bez akcyzy  Kradzieże, oszustwa, korupcja sochaczew

To już kolejna interwencja policjantów z Referatu dw. z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją w tym samym miejscu. Tym razem zabezpieczono kilka tysięcy sztuk papierosów bez polskich znaków akcyzy. 


Z policyjnych ustaleń wynikało, że w miejscowości Teresin ponownie sprzedawane są wyroby tytoniowe bez polskich znaków akcyzy. W związku z tym w ubiegłym tygodniu został zatrzymany 55-letni mieszkaniec powiatu żyrardowskiego. 


Jak informuje KPP Sochaczew:

,,Kryminalni podczas przeprowadzonego przeszukania zabezpieczyli kilka tysięcy sztuk wyrobów tytoniowych bez polskich znaków akcyzy, które były zapakowane w foliowe torebki z zamknięciem strunowym.

Z ustaleń mundurowych wynika również, że papierosy były sprzedawane po znacznie niższej cenie niż sklepowa, a także na sztuki. W ubiegłym tygodniu 54 – latek został przesłuchany. Dalsze czynności w tej sprawie będzie wykonywała Krajowa Administracja Skarbowa."


To już kolejna interwencja policji w tym samym miejscu. W ubiegłym roku zatrzymano 27 – latka, a pod koniec stycznia wpadł 19 – letni mężczyzna. Oni również pochodzili z powiatu żyrardowskiego.
źródło, zdj. KPP Sochaczew

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy