Kolejne Czarne Punkty Wodne na terenie powiatu sochaczewskiego.

Zdjęcia i foto: Kolejne Czarne Punkty Wodne na terenie powiatu sochaczewskiego. Wypadki sochaczew

Na terenie powiatu sochaczewskiego pojawiły się kolejne Czarne Punkty Wodne. Znaki informujące o niebezpiecznej kąpieli zostały ustawione nad Wisłą w Śladowie i w Plecewicach na starym wyrobisku gliny.

Z chwilą pojawienia się upałów, zaczynamy szukać miejsca, w którym można się schłodzić. Bardzo często wybieramy wtedy zbiorniki wodne, niestety - nawet te niestrzeżone.  Kąpiel w takim akwenie jest bardzo niebezpieczna - nieoczyszczone i nierówne dno, wiry w rzekach i do tego alkohol powodują, że nasza chwila przyjemności może skończyć się tragicznie. Kolejne dwa znaki  - czarne punkty wodne trafiły do powiatu sochaczewskiego. 14 lipca, w obecności Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Sochaczewie, mł. insp. Marka Wójcika oraz Wójta Gminy Brochów, Pana Piotra Szymańskiego, pierwszy znak został osadzony nad Wisłą w Śladowie. 
Kolejny znak został ustawiony w Plecewicach, na granicy gminy Brochów i miasta Sochaczew. Pracownik Urzędu Miasta w Sochaczewie wraz z policjantami Zespołu d/s Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii sochaczewskiej komendy wkopali Czarny Punkt Wodny, który ma ostrzegać przed niebezpieczną kąpielą w starym wyrobisku gliny.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Autor tego artykułu: Komenda Powiatowa Policji w Sochaczewie wyłączył możliwość komentowania.

e-Sochaczew.pl poleca filmy