Zaloguj się do konta

Kolejne zatrzymania za posiadanie narkotyków

Komenda Powiatowa Policji w Sochaczewie
2017-10-23
Narkotyki, alkohol

Policjanci zatrzymali kolejne osoby za posiadanie środków odurzających. Przypominamy, że posiadanie nawet małej ilości narkotyków jest w Polsce zabronione. Grozi za to do 3 lat pozbawienia wolności.

 

Do pierwszego zatrzymania doszło w ubiegły czwartek w Teresinie. Policjanci z tamtejszego posterunku policji podczas legitymowania dwóch mieszkańców gminy Baranów (32 i 22 lata) znaleźli trzy torebki z białym proszkiem. Wstępne badanie wykazało, że jest to amfetamina. Obydwaj zostali zatrzymani i osadzeni z policyjnym areszcie. Zarzuty posiadania narkotyków usłyszał starszy z mężczyzn.

Dzień później, policjanci z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji z Płocka zatrzymali przy ulicy Kolejowej dwóch mieszkańców gminy Brochów. Interwencja dotyczyła spożywania alkoholu przez 21 – latka, a zakończyła się zatrzymaniem jego kolegi za posiadanie narkotyków.

W trakcie przeprowadzanych czynności uwagę funkcjonariuszy zwróciło wyjątkowe zdenerwowanie jednego z mężczyzn. Okazało się, że powodem tego była marihuana, którą miał przy sobie. Został natychmiast zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.  

Opinie (0)

Nie ma jeszcze komentarzy do tego artykułu.

Portal Społeczności Sochaczewa 2000 - 2020 cmc