Kolejni posiadacze narkotyków zatrzymani

Zdjęcia i foto: Kolejni posiadacze narkotyków zatrzymani Narkotyki, alkohol sochaczew

Policjanci z sochaczewskiej komendy dzień po dniu zatrzymywali osoby posiadające środki odurzające. Każdemu z nich grozi teraz do 3 lat pozbawienia wolności.


Do pierwszego zatrzymania doszło w 7 marca. Policjanci z Referatu Patrolowo – Interwencyjnego podczas wykonywanych czynności z 28 – latkiem znaleźli przy nim torebkę z białym proszkiem. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.


Pecha miał również 34 – latek, który trafił w ręce mundurowych w Dzień Kobiet. Mężczyzna został przyłapany na kradzieży w jednym ze sklepów. Gdy policjanci wykonywali z nim czynności okazało się, że ma przy sobie torebkę z białym proszkiem i jest poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego, gdzie miał odbyć karę kilku miesięcy pozbawienia wolności.


Dzień później zabezpieczono kolejne narkotyki. Kontrola pojazdu na ulicy Trojanowskiej zakończyła się zatrzymaniem dwóch mężczyzn posiadających przy sobie środki odurzające. U 28 – letniego mieszkańca Sochaczewa policjanci znaleźli susz roślinny, a u jego młodszego o 7 lat kolegi – dwie torebki z marihuaną i jedną torebkę z amfetaminą.


Ostatni z zatrzymanych wpadł 10 marca w miejscowości Kożuszki Parcel, gdy policjanci Referatu Patrolowo – Interwencyjnego podczas legitymowania 21 – latka, znaleźli przy nim dwie torebki z marihuaną.


Każdy z nich został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Mężczyznom grozi do 3 lat pozbawienia wolności za posiadanie środków odurzających.

mł. asp. Agnieszka Dzik

(źródło KPP w Sochaczewie)

M.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy