/ 3 zdjęć
Zdjęcia i foto: Kolejny europejski sukces Reprezentacji Polskich Judoków prowadzonych przez trenera Janusza Piechnę Judo sochaczew

XIII Letni Olimpijski Festiwal Młodzieży Europy, który odbył się w stolicy Gruzji - Tbilisi  w dniach 25-01.07.2015r przeszedł już do historii, a reprezentacja polskich judoków potwierdziła tym startem, że należy do ścisłej czołówki europejskiej.

Właśnie na tym prestiżowym turnieju, który jest organizowany na wzór Igrzysk Olimpijskich polska ekipa zdobyła:  1srebrny medal jedno piąte miejsce trzy siódme miejsca i jedno miejsce dziewiąte.

Podajemy wyniki uzyskane przez Reprezentantów Polski:

Srebrny medal wywalczyła Anna Dąbrowska MKS Juvenia Wrocław.

V-miejsce wywalczył Eryk Ryciak AZS UW Warszawa-kategoria wagowa 90kg. Walkę o brązowy medal przegrał z reprezentantem Holandii.

VII-miejsce wywalczył Michał Jackiewicz  UKJ AON Warszawa -kategoria wagowa 81kg.
W trakcie eliminacji pokonał wicemistrza Europy - reprezentanta Gruzji.

VII-miejsce wywalczył Maciej Krogulski  UKJ 225 Warszawa- kategoria wagowa 73kg.

VII-miejsce wywalczył Kacper Kaczor  GKS Czarni Bytom- kategoria wagowa 60kg.

IX-miejsce wywalczył Patryk Łoziak  GKS Czarni Bytom - kategoria wagowa 55kg.

Reprezentacja polskich judoków jest prowadzona przez trenera Uczniowskiego Klubu Sportowego „ Siódemka” Sochaczew  -Janusza Piechnę. Reprezentacja dziewcząt przez panią trener Joannę Majdan.