Kolejny mecz bez straty gola

/ 5 zdjęć
Zdjęcia i foto: Kolejny mecz bez straty gola Piłka nożna sochaczew

Już wiosną żeńska drużyna piłkarska z Teresina należała do grona najmocniejszych w drugiej lidze. Jesienią futbolistki potwierdzają swoją klasę. Po trzech kolejkach są samodzielnymi liderkami.

W sobotnim meczu podopieczne Mariusza Zaborowskiego pokonały solidną ekipę z Ostrołęki. Od pierwszych minut rywalki próbowały narzucić swój styl gry. Jednak gospodynie z wielkim spokojem rozbijały ich ataki i same od czasu do czasu kąsały

Pierwszego gola strzeliła Szewczyk. Niestety sędzia gola nie uznał gdyż nasza napastniczka była na pozycji spalonej. Kilka minut później podobnej sztuki dokonała Kozłowska. Tym razem arbiter nie miał wątpliwości, że gol został zdobyty prawidłowo i wskazał na środek boiska. Do przerwy wynik się nie zmienił.

W drugiej połowie gra była jeszcze bardziej zacięta. Najbardziej ucierpiała bramkarka Jantara. Rzuciła się z desperacją pod nogi Szewczyk i został trochę przez nią sponiewierana. Pomoc lekarska była niezbędna jednak dzielna dziewczyna nie opuściła swojego posterunku.

Popełniła jednak błąd, który kosztował stratę drugiego gola. Golkiperka z Ostrołęki zbyt daleko odeszła od bramki. Zauważyła to Ziółkowska i posłała piłkę lobem. Nieszczęsna bramkarka mogła tylko futbolówkę zmierzającą do siatki odprowadzić wzrokiem pełnym cierpienia. Rywalki po stracie drugiego zaatakowały z jeszcze większą pasją. Kilka razy mocno zakotłowało się na polu bramkowym Felczak. Młoda bramkarka z Teresina nie została na szczęście pokonana. Nasze futbolistki zakończyły trzeci mecz bez starty gole.

W następnej kolejce KS Teresin wyjeżdża do Białegostoku na spotkanie z ostatnim w tabeli Heliosem. Po spotkaniu trener Mariusz Zaborowski powiedział „Punkty cieszą chociaż nasza gra pozostawia sporo do życzenia. Naszym celem jest zdobywanie punktów i na dzień dzisiejszy to robimy. Zespół z Ostrołęki gra bardzo dobrze piłką ale dzisiaj nie przyniosło to rywalkom żadnych korzyści. My mamy swój cel i go realizujemy.”


KS Teresin – Jantar Ostrołęka 2:0 (1:0)

gole: Aleksandra Kozłowska, Monika Ziółkowska

skład: Felczak – Dąbrowska (80' Pesta), Walaszek, Trojanowska, Sawiak (46' Janiszek), Kozłowska, Rozparzyńska, Ziólkowska, Janas, Rojek, Szewczyk (75' Wołowczyk)


Wyniki III kolejki


Teresin – Jantar 2:0

Forty – AZS UW 1:3

Loczki – MUKS 3:5

Piastovia – Helios 4:0

UMKS – Ząbkovia 3:0

Kolejarz – Stomil 0:2


Tabela


1.KS Teresin 7 3-0

2.UMKS Zgierz 6 5-1

3.Stomil Olsztyn 6 8-1

4.Loczki Wyszków 6 9-9

5.KU-AZS UW Warszawa 6 5-3

6.MUKS Tomaszów Mazowiecki 4 7-5

7.Forty Piątnica 4 6-6

8.Ząbkovia Ząbki 4 6-3

9.Jantar Ostrołęka 3 5-6

10.Piastovia Piastów 3 6-10

11.Kolejarz Łódź 0 1-7

12.Helios Białystok 0 4-14
 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy