KOLEJNY ROK BADMINTONOWYCH ZMAGAŃ !!!

KOLEJNY ROK BADMINTONOWYCH ZMAGAŃ ZA NAMI !!!

To już TRZECI ROK, w którym Stowarzyszenie „Razem i Sprawnie” promuje tą emocjonującą dyscyplinę sportową. Nikt nie przypuszczał, że tak chętnie zostanie przez wszystkich przyjęta. W 2012 roku odbył się PIERWSZY turniej na terenie Sochaczewa, właśnie pod szyldem w/w stowarzyszenia, którym już na stałe zapoczątkował rozwój badmintona w Naszym mieście. Od tamtej pory zostało rozegranych aż 10 cyklicznych turniejów, przez które przetoczyło 53 zawodników i ok. 12 zawodniczek.

W nowym roku planowane są kolejne turnieje organizowane przez Stowarzyszenie „Razem i Sprawnie” z cyklu Grand Prix Sochaczewa. W jego skład będą się zawierać 3 turnieje rankingowe i 1 turniej finałowy:
- Noworoczny (16.01.2015),
- Wiosenny (17.04.2015),
- Niepodległościowy (13.11.2015),
-Masters (11.12.2015), w którym będzie uczestniczyć 12-u najlepszych zawodników wyłonionych z prowadzonego rankingu (obejmujący tylko 2015 rok).

W finałowych zmaganiach każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy dyplom oprawiony w drewnie. Zawodnicy zajmujący miejsca na podium zostaną uhonorowani kryształowymi medalami, natomiast zwycięzca otrzyma pamiątkowy puchar oraz tytuł pierwszej rakiety Sochaczewa 2015.

Dodatkowo zostanie rozegrana już III edycja turnieju mikołajkowego w grze podwójnej, który jest planowany na 04.12.2015r.

Gorąco zachęcam do uczestnictwa w każdym turnieju, jako aktywną formę spędzenia piątkowych wieczorów przy słodkim poczęstunku, gorących napojach i co najważniejsze w miłym gronie. Warto napomnieć, że udział jest całkowicie bezpłatny (jak wszystkie poprzednie turnieje). Konkurencja gry pojedynczej odbywa się w kategorii mężczyzn oraz kobiet.

Zapraszam również do regularnego śledzenia strony poświęconej grze w badmintona w SP3:
https://www.facebook.com/pages/Badminton-w-SP3/573354052794713

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Autor tego artykułu: Stowarzyszenie Na Rzecz Sportu i Rekreacji "Razem i Sprawnie" wyłączył możliwość komentowania.

e-Sochaczew.pl poleca filmy