Kolejny Sukces Badmintonistów z Powiatu Sochaczewskiego.

Zdjęcia i foto: Kolejny Sukces Badmintonistów z Powiatu Sochaczewskiego. Badminton sochaczew

Już po raz kolejny badmintoniści ze Stowarzyszenia Działamy Sprawnie - Tworzymy Lepiej "Przez Sport W Przyszłość" reprezentowali barwy Stowarzyszenia, tym razem wzięli udział w Grand Prix Victora, jest to cykl Turniejów organizowanych przez firmę Victor, która jest jednym z liderów produkcji i dystrybucji sprzętu sportowego m.in. dla badmintona. 

Rozegrany na obiektach Akademii Obrony Narodowej w dniu 13.06 Turniej był ostatnim w tym sezonie Turniejem z cyklu Grand Prix Victora. W rozgrywkach wzięli udział:Wioletta Wójtowicz, Rafał Tomaszkiewicz, Damian Smus i Dariusz Cierebiej. Wiola wystartowała w kategorii Starters gdzie zajęła wysokie II miejsce. Rafał brał udział w kategorii Beginners Masters, w której udział wzięło 6 zawodników. Rafał po rozegraniu wszystkich swoich meczy, i dobrych wynikach przeciwników znalazł się w finale w którym spotkał się z Adamem Gębałą, który jest stałym bywalcem turnieji rozgrywanych w Sochaczewie. Po zaciętym meczu, Rafał Tomaszkiewicz uległ 2-0 Adamowi Gębale i tym samym zajął II miejsce. Damian i Darek grali w kategorii Beginner, gdzie również po zaciętych meczach w swojej grupie uplasowali się odpowiedni na 2 i 3 miejscu. Rafał i Darek brali udział również w rozgrywkach deblowych, w których startowało 6 par. W swojej grupie Rafał i Darek zajęli 2 miejsce, co dało im szanse na grę o III miejsce, w której musieli zmierzyć się z bardziej doświadczonymi zawodnikami. Zgranie naszych zawodników przyczyniło się do wygrania spotkani i zdobycia brązowego medalu. Damian, Rafał i Darek łącznie z Turnieju przywieźli 4 medale (2 srebra i 2 brązy).

Nasi zawodni są zadowoleni ze swoich wyników, lekki niedosyt mają panowie z gry deblowej, gdzie swój pierwszy mecz w grupie przegrali (2-1) z późniejszymi zwycięzcami gry deblowej, ale jak powiedzieli po Turnieju widać efekty ich wspólnej gry.
Nasi zawodnicy planują już wziąć udziału w następnych Turniejach. 


GRATULACJE !!!

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy