Kolejny sukces Projekt Zdrowie. W 4 miesiące 15 kilogramów

/ 3 zdjęć
Zdjęcia i foto: Kolejny sukces Projekt Zdrowie. W 4 miesiące 15 kilogramów Opieka społeczna sochaczew

METAMORFOZA DOMINIKI

Co skłoniło Cię do podjęcia kuracji odchudzającej w Centrum Dietetycznym Projekt Zdrowie?

Do Centrum Projekt Zdrowie zgłosiłam się za namową mamy. To ona, od dłuższego czasu, mobilizowała mnie żebym zmieniła swoją dotychczasową dietę. Ponadto moja przyjaciółka także korzystał z pomocy dietetyka i odniosła sukces, więc i ja postanowiłam spróbować.

Czy od początku wierzyłaś w swój sukces?

Przyznam szczerze, że nie. Dość sceptycznie podchodziłam do tematu diety. Sama wymyślałam problemy: czy uda mi się na pewno zjeść posiłki o określonej porze, czy dam radę wypić aż tyle wody w ciągu dnia oraz czy wytrzymam bez podjadania słodyczy, które są moją słabością. Jednak z każdym tygodniem, kiedy widziałam, że waga spada, a ja czuję się coraz lepiej, zaczęłam wierzyć, że się uda.

Jak się czujesz po osiągnięciu zamierzonego celu?

Rewelacyjnie! To słowo najlepiej opisuje moje obecne samopoczucie. Znajomi zaczepiają mnie na ulicy, wręcz czasami mnie nie poznają. Wszyscy pytają jak udało mi się tak schudnąć. To miłe, jeśli ktoś zauważa takie zmiany. Jednak najbardziej cieszy mnie to, że znacząco poprawiła się moja kondycja i pewność siebie. To dla mnie duży sukces!

Czy poleciłabyś, osobom zastanawiającym się nad wizytą u dietetyka?

Jak najbardziej tak. Przyznam, że już to robię. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią dietetyk, dlatego polecam każdemu. Warto zawalczyć, bo przekonałam się na własnej skórze, że pomimo braku wiary w siebie można odnieść sukces!

Jeśli chcesz, tak jak Dominika, zawalczyć o lepszą wersję siebie, nie czekaj i już teraz umów się na bezpłatną konsultację z naszym dietetykiem.Polskie Centra Dietetyczne Projekt Zdrowie

96-500 Sochaczew, ul. Reymonta 7

tel.530 154 530
 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy