Kolejna kolizja na skrzyżowaniu ul. Warszawskiej i 600-lecia

/ 4 komentarzy
Zdjęcia i foto: Kolejna kolizja na skrzyżowaniu ul. Warszawskiej i 600-lecia Wypadki sochaczew

18 października , o godzinie 7.07 rano do sochaczewskiej Komendy Policji wpłynęło zgłoszenie dotyczące zdarzenia drogowego na skrzyżowaniu ul Warszawskiej i 600- lecia.
Jak informuje KPP w Sochaczewie:

,,Dzisiaj w godzinach rannych na skrzyżowaniu ul. Warszawskiej i 600-lecia doszło do kolizji. 22-letnia mieszkanka  Sochaczewa  kierująca  samochodem osobowym marki Opel, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu 21-letniemu kierowcy Skody, doprowadzając w ten sposób do zderzenia. Wszyscy uczestnicy kolizji opuścili pojazdy o własnych siłach. Młoda sprawczyni została ukarana mandatem karnym."

W działaniach na miejscu zdarzenia brały udział zastępy JRG Sochaczew, Policja oraz Zespół Ratownictwa Medycznego.

To już kolejne zdarzenie drogowe w tym miejscu w ciągu  kilku ostatnich dni.

(źródło KPP Sochaczew)

zdj. poglądowe

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (4)

petersipetersi
+1
Czy tam nie może policja kierować ruchem w czasie awarie sygnalizacji??? Przynajmniej w godzinach szczytu? Będą czekać aż się wydarzy tragedia?

A... zapomniałem... mają ważniejsze sprawy na głowie: wystawianie mandatów za złe parkowanie, za przechodzenie nie po pasach i stanie z raderem w krzakach. (2019-10-18 10:31)
mklukaszmklukasz
0
Byłeś widziałeś..? Sygnalizacja działała. A ja chcę żeby jeszcze więcej policja wystawiała mandatów za parkowanie.. szczególnie przed przejściami dla pieszych, chcę żeby pieszych karała, bo nie chce się im iść do przejścia 30m, i chcę żeby nie jeździły mi pod oknem auta więcej niż jest dozwolone, bo to nie tor wyścigowy. (2019-10-18 13:32)
robroyrobroy
0
to szowinizm i rasizm--Skoda z Oplem się stuknęła a Beemwicę pokazują na foto? (2019-10-18 16:17)
andrzej49andrzej49
-1
Gdzie się podziały piesze policyjne patrole najczęściej widać policjantów w radiowozach szybko mknących po ulicach miasta- zwalniają w pobliżu przystanków sprawdzają czy oczekujący palą papierosy pod wiatą. Mandaty za parkowanie kto to widział ul.Senatorska,ul.Żeromskiego,ul.600-Lecia ul.Narutowicza itd. kasa aż się prosi aby ją zgarniać. (2019-10-18 18:35)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy