Kolorowe Miasto Sochaczew: pomoc miasta

/ 18 komentarzy
Zdjęcia i foto: Kolorowe Miasto Sochaczew: pomoc miasta Rekreacja sochaczew

Wczoraj na stronie e-sochaczew został umieszczony wywiad ze mną dotyczący samej idei kolorowej imprezy. Była to formuła zip polegająca na skupieniu się na jednym zagadnieniu trwająca kilka minut. Chciałam jednak wszystkim przypomnieć, że organizatorem całego kolorowego zamieszania jest Miasto Sochaczew, które umożliwiło mi połączenie kolorowej imprezy z otwarciem Plaży Miejskiej. Za umożliwienie i zgodę bardzo dziękowałam podczas spotkań, które przebiegły w bardzo miłej atmosferze. Szczególne podziękowania kieruję do pani Agaty Kalińskiej, która wyraziła zgodę na pokolorowanie Sochaczewa podczas oficjalnego otwarcia plaży miejskiej, panu Danielowi Janiakowi z którym jestem w stałym kontakcie oraz który, stworzył grafikę umieszczoną na wydarzeniu facebookowym, oraz wszystkim motocyklistom którzy ucieszyli się na wiadomość połączenia tych dwóch fajnych imprez :) INTEGRACJA, WSPÓŁPRACA, ZAUFANIE.


Z tego miejsca chciałam zaznaczyć, że pomoc miasta będzie polegała na zapewnieniu:

- sceny ( wraz z obsługą )

- nagłośnienia ( wraz z obsługą )

- agregatu prądotwórczego

- poinformowania o planowanej imprezie KPP w Sochaczewie, PSP w Sochaczewie i służb medycznych

-zapewnienia służb sprzątających

- zapewnienia ochrony w godzinach trwania imprezy

- promowania imprezy na stronie sochaczew.pl, miejskim facebooku, kanale na youtube, lokalnej prasie i audycji miejskich w radio Sochaczew.


Jeszcze raz bardzo dziękuję :-)


Pozdrawiam wszystkich optymistów :)

 5
Oceń
(2 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (18)

HugoHugo
0
Pani Anno, Jak się ma to zdjęcie do tego wydarzenia? Czy ma ono wzbudzać komentarze i emocje do tego co jest tam budowane? No chyba nie jest to nikomu potrzebne. Proszę o zamianę zdjęcia na inne , fotografię miejsca w którym to wydarzenie będzie miało miejsce. Mnie osobiście nie podoba się to połączenie i wykorzystanie w nim sfery Sacrum. Pozdrawiam Marcin Hugo-Bader. (2016-03-16 16:20)
robroyrobroy
0
@Hugo-masz jakąś obsesję? obejrzyj reportaż z pomysłodawczynią,nikt nie chce wykorzystywać żadnych świątyń,Twierdza proboszcza nie będzie tknięta! (2016-03-16 16:55)
Pułkownik KwiatkowskiPułkownik Kwiatkowski
0
"oraz który, stworzył grafikę umieszczoną" - ten przecinek chyba zbędny :-) A już na pewno spacje po nawiasie i przed nawiasem przy tekście "wraz z obsługą" :-) Pozdrawiam. (2016-03-16 17:01)
HugoHugo
0
Po prostu mam prośbę, nie obsesje:) Panie Zdzisławie Takiesobie (2016-03-16 17:06)
kazannakazanna
0
Zdjęcie jak zdjęcie, nie chodziło tu o żadne emocje tylko o coś kolorowego do postu :) ( pozdrawiam ) :) :) (2016-03-16 17:21)
karol997karol997
+2
No szału nie ma i d....y nie urywa są lepsze pomysły na kolorowy Sochaczew, jak posadzenie sadzonek choinek i zaangażować w to dzieciaki ze szkół...ha a nie jakaś płatna chemia...lipa.
Karol (2016-03-16 17:48)
robroyrobroy
0
tak to ma wyglądać? (2016-03-16 17:50)
robroyrobroy
0
z pewną taką nieśmiałością pragnę zauważyć (2016-03-16 17:52)
kazannakazanna
0
Jeśli komuś ta rozrywka nie odpowiada, to po prostu nie musi na nią przychodzić :) Jednak jest wielu którzy nie mogą doczekać się aby wymalować się kolorowym proszkiem :) Jedni lubią tego tupu zabawę, a inni lubią inne rozrywki :) Kolorowanie zacznie się o 15, dlatego zapraszam na otwarcie plaży miejskiej od godziny 12 :) Tam są przewidziane inne atrakcje :)

Jeśli chodzi o posadzenie kolorowych drzewek w celu pokolorowania naszego miasta to jestem za !!!! Czekam zatem na kroki które poczyni Pan w tym kierunku, jest to bardzo fajny pomysł ! :) Na pewno miasto też Panu pomoże :) w organizacji :) Pozdrawiam i życzę wszystkim miłego wieczoru :) (2016-03-16 20:23)
karol997karol997
0
Dziękuję za miłe słowa i życzę miłej zabawy..:) Raczej nie rzucę się na organizację akcji społecznych to tylko propozycja dla takich jak Pani. Tęsknię za zielonym Sochaczewem i w marzeniach widzę tu pełno posadzonych choinek.
Pozdrawiam serdecznie, Karol (2016-03-16 20:52)
wespiwespi
0
Pani Anno - kto jest autorem powyższej "kolorowanki" z Bzurą w tle? (2016-03-17 09:48)
doratadorata
-3
........................... lekko licząc miasto z naszych podatków wyda około 20 tyś. na kolorowy spęd. Pani Aniu jak chce się promować to mogłaby się bardziej postarać, kolorki ludzie sami kupują, resztę miasto daje - fajna organizacja....................

GRATULUJĘ POMYSŁU NA DARMOWĄ PROMOCJĘ SWOJEJ OSOBY !!!! - proszę tego nie traktować jako komplement :)
Dorata (2016-03-17 09:54)
NastroNastro
+2
Łał, ile jadu sssssssssssssssssssssssssssss.
Jadowitość to WASZA broń kobieca, jadowitość - NAS FACETÓW nie podnieca.
(2016-03-17 10:47)
dragon36dragon36
0
być może impreza okaże się udana,stary jestem to może i nudny ale jak dla mnie to raczej koszmar zabawa,ciekawe czy chociaż po sobie posprzątają czy może rozejdą się z uśmiechem a ktoś babrał się będzie do nocy.Z całym szacunkiem ale jestem na nie. (2016-03-17 11:06)
kazannakazanna
0
Pragnę zaznaczyć, że kolorowa impreza to tylko DODATEK do zaplanowanej już jakiś czas temu otwarcia plaży miejskiej :) Więc miasto nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów na tą inicjatywę :)

Dziękuję za krytykę :) Jest ona bardzo motywująca :)

Dorato - Co do wypromowania siebie... to nigdy nie miałam tego na celu, nie zależy mi na tym. Staram się robię coś dobrego dla siebie i dla innych. Podobno dobro powraca do człowieka :), a kolorki będą także rozdawane za darmo, mam nadzieję, że ta darmowa paczuszka trafi także w Pani ręce :)

Tak jak zaznaczałam w wywiadzie, jak mnie poinformowano, kolory "znikną" z pierwszym wiatrem czy deszczem :)

Wespi - to nie ma znaczenia, kto jest autorem, chciałam dodać coś do wpisu, bez wzbudzania zbędnych emocji. Nie mogę sobie skopiować z internetu bo będą mnie ganiać :)

Pozdrawiam i życzę wszystkim miłego KOLOROWEGO dnia :)

(2016-03-18 08:29)
wespiwespi
0
Pani Anno, otóż ma to znaczenie - ponieważ ktoś, kto to zrobił ukradł zdjęcie ze strony motoprzystan.pl (mojego autorstwa) i bez wiedzy właściciela serwisu je wykorzystał - nie wiem czy link się wklei, oto oryginał: http://www.motoprzystan.pl/wp-content/uploads/2015/04/bzura025.jpg - jak się przypatrzeć na grafikę z Pani bloga to ów ktoś nieudolnie zamazał w prawym dolnym rogu logo i adres motoprzystani - więc nie może być mowy, że nie znał źródła i zrobił to z premedytacją.
Niech mi Pani uwierzy, wystarczyło spytać czy można użyć i właściciel serwisu nie miałby nic na przeciw. W sytuacji zaś, gdy ktoś stawia mnie przed faktem dokonanym (jako ciekawostkę podam jeszcze fakt, że UM wydał właśnie jakąś mapę Sochaczewa gdzie pojawiło się inne moje zdjęcie ze spływu bez zapytania o zgodę na wykorzystanie), to zastanawiam się teraz, czy nie podjąć w tej sprawie kroków prawnych. (2016-03-18 13:18)
kazannakazanna
0
Bardzo przepraszam za zaistniałą sytuację, zdjęcie przed chwilą usunęłam ale chyba potrzeba czasu aby zniknęło z wpisu. Pozdrawiam (2016-03-18 20:27)
wiencu3000wiencu3000
0
nie no luz ludzie.....SOCHACZERWIANIE...https://youtu.be/CxKWTzr-k6s (2016-03-18 21:15)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy