Komenda Hufca ZHP w Sochaczewie zaprasza na kolonie i obozy letnie

Zdjęcia i foto: Komenda Hufca ZHP w Sochaczewie zaprasza na kolonie i obozy letnie NGO lokalne sochaczew

Komenda Hufca ZHP w Sochaczewie zaprasza dzieci i młodzież na niepowtarzalne obozy i kolonie letnie organizowane w Białym Dunajcu k. Zakopanego, Jarosławcu oraz miejscowości Łąkie w gminie Lipnica. Nad bezpieczeństwem uczestników czuwają wykwalifikowani nauczyciele szkół sochaczewskich oraz instruktorzy ZHP. Niskie koszty oraz możliwość wpłat na raty.


Kolonie Komendy Hufca ZHP w Sochaczewie, to niepowtarzalna oferta ciekawego wypoczynku dla dzieci i młodzieży, i to za niewygórowaną cenę. W koszt kolonii wliczone są przejazdy, zakwaterowanie i wyżywienie (4 posiłki dziennie), realizacja programu, ubezpieczenie, opieka medyczna oraz opieka pedagogiczna!

Do wyboru:

Biały Dunajec k. Zakopanego - 11.08-20.08.2010 r.
Obóz dla uczestników w wieku 10-16 lat
Koszt - 790zł

W programie:
zwiedzanie Zakopanego i okolicy: Gubałówka, rejs statkiem po Zalewie Czorsztyńskim, zwiedzanie zamków w Nidzicy i Czorsztynie, Dolina Kościeliska, Dolina Strążyńska, Skansen Wsi Orawskiej, spotkanie w Regionalnej Chacie Góralskiej, ogniska, dyskoteki, zajęcia sportowe, baseny geotermalne, kąpiel w basenie w Zakopanem.

Lokalizacja i zakwaterowanie:
Zakwaterowanie i wyżywienie w pensjonacie. Pokoje 2-6 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym. Autokar na miejscu do dyspozycji.


Jarosławiec 30.07-08.08.2010r.
Obóz dla uczestników w wieku 10-16 lat
Koszt 790 zł
Przy zapisywaniu i pobraniu karty kwalifikacyjnej wpłata I raty w wysokości 200 zł

W programie:
Imprezy dla całego obozu, kąpiele morskie, wybór Miss i Mistera obozu, neptunalia, ogniska, dyskoteki, rejs statkiem, wycieczki, gry i zabawy, festiwal piosenki obozowej.

Lokalizacja i zakwaterowanie:
Zakwaterowanie w ośrodku kolonijnym, wyposażonym w pokoje 4 osobowe; w świetlice i stołówkę. Teren kolonii położony jest w pobliżu plaży (300 m) i lasu, ogrodzony, posiada plac zabaw, boiska sportowe, teren rekreacyjny. W koszt kolonii wliczony jest przejazd, zakwaterowanie i wyżywienie, realizacja programu (wycieczki), ubezpieczenie, 4 posiłki dziennie, opieka medyczna, opieka ratownika na plaży, opieka pedagogiczna.


Łąkie, gm. Lipnica - obóz pod namiotami

Turnus I - 27.06 - 11.07.2010 r - obóz dla uczestników w wieku 10-16 lat - . koszt 720 zł.
Turnus II - 12.07 - 26.07.2010 r. - obóz dla uczestników w wieku 10-16 lat - . koszt 720 zł.
Turnus III - 27.07 - 10.08.2010 r. - obóz dla uczestników w wieku 10-16 lat – koszt 720 zł
+ kurs na stopień żeglarza jachtowego (12-16 lat) - całkowity koszt obozu – 950 zł

W programie:
gry, zabawy, konkursy, zajęcia wodne, wycieczki rowerowe, zdobnictwo i pionierka obozowa, olimpiada sportowa, wybór Miss i Mistera obozu, neptunalia, ogniska, dyskoteki, wycieczka nad morze, festiwal piosenki obozowej.

Lokalizacja i zakwaterowanie:
Obóz położony jest w lesie, nad jeziorem Wiejskim w gminie Lipnica na pięknym Pojezierzu Kaszubskim. Zakwaterowanie w namiotach wyposażonych w łóżka, materace, kołdry, koce, poduszki, regały. Na terenie obozu znajdują się prysznice z ciepłą wodą, zadaszona stołówka, kąpielisko.. W koszt obozu wliczony jest przejazd, zakwaterowanie i wyżywienie, realizacja programu, ubezpieczenie, 4 posiłki dziennie, opieka medyczna, opieka ratownika na plaży, opieka pedagogiczna. Opiekunami na obozie są wykwalifikowani nauczyciele szkół sochaczewskich, instruktorzy ZHP, pielęgniarka, ratownik WOPR.

Zapraszamy na wakacje z Hufcem!

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy