Komenda Policji już działa w nowej lokalizacji przy ul. 1 Maja 10

Zdjęcia i foto: Komenda Policji już działa w nowej lokalizacji przy ul. 1 Maja 10 Sprawy urzędowo-administracyjne sochaczew

Przeprowadzka ostatecznie dobiegła końca i od dzisiaj Komenda Policji działa już oficjalnie w nowej siedzibie, która mieści się przy ul. 1 Maja 10 w Sochaczewie. 

Mimo tego, że otwarcie Komendy miało miejsce 26 lipca, nie było to równoznaczne z natychmiastowym przyjmowaniem interesantów w nowej lokalizacji. Potrzeba było jeszcze kilku dni na dopięcie wszystkiego na ostatni guzik. Jednak udało się to sprawnie zrobić i jak informuje KPP w Sochaczewie:

,,Miło nam poinformować, że przeprowadziliśmy się do nowej siedziby. Czekamy na Państwa w Komendzie Powiatowej Policji w Sochaczewie przy ul. 1 Maja 10."

Na nową siedzibę policjanci czekali aż 12 lat. Jest to jeden z najnowocześniejszych obiektów tego typu w Polsce. Składa się, aż z trzech kondygnacji i podpiwniczenia. Wśród pomieszczeń znajdują się pomieszczenia magazynowe, techniczne, siłownia, sala ćwiczeń, sala odpraw, izba pamięci oraz pokoje biurowe. Przypominamy również,że nowy budynek Komendy przystosowany jest do obsługi osób niepełnosprawnych co w poprzedniej lokalizacji przy ul. Warszawskiej 23 było niezwykle utrudnione. 

 M.


 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy