Komitet społeczny na Rzecz Budowy Nowego Schroniska - informacja

/ 2 komentarzy
Zdjęcia i foto: Komitet społeczny na Rzecz Budowy Nowego Schroniska - informacja Interwencje i pomoc sochaczew

W dniu 8 listopada do Pana Burmistrza Miasta Sochaczew wpłynęła petycja Komitetu Społecznego Na Rzecz Budowy Nowego Schroniska dla Zwierząt o pozostawienie  w istniejącej lokalizacji lub budowę nowego schroniska dla bezdomnych zwierząt z terenu Sochaczewa i okolic.


Komitet Społeczny został powołany w związku z planowaną likwidacją schroniska "Azorek" w Kożuszkach Parcel. Przedstawiciele Komitetu zorganizowali wśród mieszkańców miasta i gminy Sochaczew zbiórkę podpisów pod ww. petycją. Dzięki zaangażowaniu sympatyków zwierząt zebrano łącznie 2378 podpisów.

 
Zarówno przedstawiciele Komitetu , jak i mieszkańcy naszego miasta żywią nadzieję, że sprawę schroniska uda się rozwiązać zgodnie z naszymi oczekiwaniami i w sposób jak najlepszy dla zwierząt.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (2)

metasekwojametasekwoja
0
Piękna inicjatywa.Nie miałam możliwości podpisac, bo nikt do mnie nie dotarł Pewnie wielu moich znajomych też by podpisało. Trzeba utrzymać schronisko,bo momo wad życia zwierząt w schronisku, jest to miejsce gdzie dadzą jeść i jakąś budę. (2018-11-09 20:57)
metasekwojametasekwoja
+1
Przypominam też radnym, którzy w kampanii obiecywali pomoc "Azorkowi". (2018-11-09 20:59)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy