Zaloguj się do konta

Komitet społeczny na Rzecz Budowy Nowego Schroniska - informacja

Redakcja
2018-11-09
Interwencje i pomoc

W dniu 8 listopada do Pana Burmistrza Miasta Sochaczew wpłynęła petycja Komitetu Społecznego Na Rzecz Budowy Nowego Schroniska dla Zwierząt o pozostawienie  w istniejącej lokalizacji lub budowę nowego schroniska dla bezdomnych zwierząt z terenu Sochaczewa i okolic.


Komitet Społeczny został powołany w związku z planowaną likwidacją schroniska "Azorek" w Kożuszkach Parcel. Przedstawiciele Komitetu zorganizowali wśród mieszkańców miasta i gminy Sochaczew zbiórkę podpisów pod ww. petycją. Dzięki zaangażowaniu sympatyków zwierząt zebrano łącznie 2378 podpisów.

 
Zarówno przedstawiciele Komitetu , jak i mieszkańcy naszego miasta żywią nadzieję, że sprawę schroniska uda się rozwiązać zgodnie z naszymi oczekiwaniami i w sposób jak najlepszy dla zwierząt.

Opinie (2)

metasekwoja

Piękna inicjatywa.Nie miałam możliwości podpisac, bo nikt do mnie nie dotarł Pewnie wielu moich znajomych też by podpisało. Trzeba utrzymać schronisko,bo momo wad życia zwierząt w schronisku, jest to miejsce gdzie dadzą jeść i jakąś budę. [2018-11-09 20:57]

metasekwoja

Przypominam też radnym, którzy w kampanii obiecywali pomoc "Azorkowi". [2018-11-09 20:59]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Portal Społeczności Sochaczewa 2000 - 2020 cmc