Komputer poleasingowy pod choinkę

/ 5 zdjęć
Zdjęcia i foto: Komputer poleasingowy pod choinkę Inwestycje sochaczewJednym z najpopularniejszych prezentów jaki sprawiamy na święta bożego narodzenia jest komputer. Do gier, do pracy, do korzystania na co dzień – dzięki mnogości zastosowań, wydajny sprzęt ucieszy zarówno starszych jak i młodszych.

W odpowiedzi na nasze oczekiwania sklepy zapełniają półki sprzętami, odkurzają zalegające na magazynach gadżety i dodają do zestawu mówiąc o „super ofercie”. Zachwycają fantazyjnymi obudowami oraz podświetlanymi podzespołami, które mienią się wszelkimi kolorami zza szklanych paneli. Co jednak gdy stawiamy przede wszystkim na funkcjonalność, a nasz budżet nie opiewa na kilka czy nawet kilkanaście tysięcy złotych? Wtedy warto zwrócić uwagę na komputer poleasingowy, który można nabyć już od 399zł, podczas gdy w sklepach ceny zaczynają się od 2 tys.

              


Dowolność konfiguracji, bez zbędnych dodatków

Wszystkie wymienione wyżej dodatki, jak oświetlenie LED (często dodawane do każdego możliwego podzespołu), szklane panele przedstawiające wnętrze komputera, czy obudowy wszelkich kształtów i kolorów, mogą stanowić nawet 1/3 całkowitej ceny komputera. Jeśli będziemy trzymać go np. pod biurkiem, to wyrzucanie pieniędzy w błoto. A przecież można je przeznaczyć na podzespoły, które faktycznie wpłyną na pracę.

         

Dowolność konfiguracji sprzętowej to kolejna zaleta sprzętu poleasingowego. Według własnych preferencji możemy wybrać wielkość i typ dysku (lub dysków), dopasować ilość pamięci RAM oraz system operacyjny. Dzięki temu dostaniemy i zapłacimy tylko za to czego potrzebujemy. Na stronie z komputerami poleasingowymi biznesowekomputery.pl przy każdym produkcie znajdziemy konfigurator pozwalający dobrać odpowiednie podzespoły.


Pierwszy komputer

Popularnym pomysłem na prezent gwiazdkowy dla naszych rodziców i dziadków, którzy raczej nie obcują z technologią, jest pierwszy komputer który wprowadzi ich w świat internetu. Niestety, prosty, wydajny ale nie przesadzony komputer który będzie spełniał podstawowe zadania jak opłata rachunków czy korzystanie z internetu, to coś czego próżno szukać na sklepowych półkach. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest kupno podstawowego sprzętu, za który zapłacimy już od 300zł, który później w razie potrzeb można rozbudować. Nie zrujnuje to naszego budżetu, a nasi najbliżsi nie pogubią się w mnogości opcji.

           


Komputery do gier?

Komputery poleasingowe najczęściej pochodzą z biur czy banków i pozbawione są kart graficznych. Nie mniej, są bardzo wygodne w rozbudowie i oferują bogata paletę złączy, przez co dokupienie i zamontowanie odpowiedniej grafiki nie będzie stanowiło problemu. Pomimo dodatkowego kosztu i tak zaoszczędzimy dużo pieniędzy kupując gotowy komputer o podobnej konfiguracji w typowym sklepie komputerowym.


Pełen zestaw w cenie komputera

W ofercie sklepu biznesowekomputery.pl znajdziemy nie tylko jednostki centralne ale również pełne zestawy komputerowe z monitorem, klawiaturą, myszką oraz kompletem okablowania. Przykładowy zestaw z procesorem i5 oraz 22 calowym monitorem w klasie „A” to koszt już od 699zł, a jakością nie odbiegają od sklepowych sprzętów. Za zaoszczędzoną różnicę, możemy doposażyć jednostkę w kartę graficzną i zakupić ulubione tytuły gier – obsługa sklepu podpowie w razie jakichkolwiek wątpliwości.


                          ZAPRASZAMY DO NASZEGO SKLEPU STACJONARNEGO

                                                          

                                                              al. 600-lecia 9

                                                         96-500 Sochaczew

                                                          Tel. 46 892-11-32

 

Artykuł sponsorowany 1
Oceń
(2 głosów)

 

Autor tego artykułu: Redakcja wyłączył możliwość komentowania.

e-Sochaczew.pl poleca filmy