Koncert Deep Down Inside w Sochaczewie!

Zdjęcia i foto: Koncert Deep Down Inside w Sochaczewie! Koncerty i muzyka sochaczew

Już w najbliższą sobotę 21 marca będziecie mogli usłyszeć na żywo sochaczewski zespół, o którym w ostatnim czasie zrobiło się głośno za sprawą występu w popularnym programie Kuby Wojewódzkiego. Sochaczewska publika stanęła wówczas na wysokości zadania i poprzez głosowanie umożliwiła grupie występ w telewizji. Mamy nadzieję, że i tym razem nie zawiedziecie i tłumnie stawicie się na ich koncercie!

 

Będzie to podziękowanie za to jak nasze miasto potrafi zebrać się do „kupy” ( coś dla Polskich modelek w Arabii ;P ) i wesprzeć lokalny zespół w wypłynięciu na szersze wody. Deep Down Inside chce zagrać dla Was w ten wyjątkowy wieczór, ponieważ to dzięki Wam mieli niepowtarzalną szansę się pokazać, co miejmy nadzieję otworzyło wiele drzwi w ich karierze.

 

E-Sochaczew oczywiście będzie wspierał zespół w ich dążeniach do sławy i na pewno jeszcze nie raz o nich usłyszycie czy przeczytacie. Nie pojawić się na tym koncercie to tak, jakby nie przyjść na referendum w sprawie rozmieszczenia elementów tarczy antyrakietowej na Placu Kościuszki!

 

Kiedy?

21 marca (sobota) godzina 20.00

 

Gdzie?

Zgadnijcie…. No pewnie że w Pełnej Qlturce! Sochaczew ul. Żeromskiego 8

 

Ile?

Wejście FREE (za darmo czyli)

Chcemy, by było was jak najwięcej, więc nawet żyłusy niech wyjdą z domu…

 

See U there!

 

PS. Nie, żebyśmy namawiali… ale Panowie z zespołu ukradkiem marzą o lecącej w ich stronę damskiej bieliźnie, natomiast Kobiety – cóż, jak to kobiety ;) jakaś róża u stóp… ewentualnie mały jacht.

 

Informacje dodatkowe
  5
  Oceń
  (1 głosów)

   

  Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:  wybieram się tam!

  Opinie i komentarze użytkowników (0)

  skomentuj ten artykuł

  e-Sochaczew.pl poleca filmy