Koncert dla Mai Kapłon – przekaż przedmioty na licytację

/ 3 zdjęć
Zdjęcia i foto: Koncert dla Mai Kapłon – przekaż przedmioty na licytację Koncerty i muzyka sochaczew

”Muzyka budzi w sercu pragnienie dobrych czynów.” - Pitagoras

 

Maja Kapłon to 24-letnia niezwykle utalentowana finalistka programu telewizyjnego „The Voice of Poland”, która pilnie potrzebuje pomocy. Kwota, która potrzebna jest na ratowanie jej zdrowia to ponad 5 mln zł. 


Maja od urodzenia cierpi na skoliozę odcinka piersiowego. Do tej pory przeszła już osiemnaście operacji. Podczas jednej z nich Mai został wstawiony metalowy pręt, który miał za zadanie podtrzymywać jej kręgosłup do końca życia. Niestety, doszło do jego pęknięcia. Jedynym ratunkiem dla młodej wokalistki jest skomplikowana operacja, którą przeprowadzić można tylko w Stanach Zjednoczonych. Została wyceniona na 5,5 mln złotych.


Pomysłodawcami oraz organizatorami są uczniowie z LO Chopin, a także Szkoły Muzycznej z Sochaczewa – My, uczniowie Liceum Ogólnokształcącego im. Fryderyka Chopina i Państwowej Szkoły Muzycznej w Sochaczewie, pragniemy pomóc Mai w zebraniu choć części wyżej wymienionej kwoty. 


Dlatego zapraszamy wszystkich gotowych wspomóc Maję na koncert, który odbędzie się w czwartek 28.11.2019 r. w SCK w Boryszewie (bilety do nabycia na miejscu w dniu koncertu). Rozpoczęcie o godzinie 18:00. W przerwach między występami odbędą się licytacje, z których wszystkie pieniądze zostaną przekazane na operację dla Mai.


Do zobaczenia w jak najliczniejszym gronie w czwartek 28.11.2019!


Zachęcamy do przekazywanie przedmiotów na licytację! 


Kontakt telefoniczny w sprawie zbiórki przedmiotów na licytację:

603519091

695430477

 

Informacje dodatkowe
  0
  Oceń
  (0 głosów)

   

  Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:  wybieram się tam!

  Opinie i komentarze użytkowników (0)

  skomentuj ten artykuł

  e-Sochaczew.pl poleca filmy