Koncert duetu Jarząbek - Jurkiewicz na zakończenie sezonu

Zdjęcia i foto: Koncert duetu Jarząbek - Jurkiewicz na zakończenie sezonu Koncerty i muzyka sochaczew

Nieuchronnie zbliża się kolejne zakończenie sezonu kajakowego. W związku z tym na terenie Moto Przystani w Plecewicach, w godzinach 18.00 - 20.00 odbędzie się koncert na żywo duetu Jarząbek - Jurkiewicz. 


Mimo, iż spływy kajakowe organizowane są przez cały rok to właściciele Moto Przystani postanowili zamknąć sezon w niebanalny sposób. Jak sami mówią:


,,Zapraszamy wszystkich na krótki spływ kajakowy na trasie z Sochaczewa do naszej przystani.  Udział w spływie jest bezpłatny ale w zamian należy zrewanżować się naszej rzece sprzątając znalezione na trasie śmieci. Po spływie w Moto Przystani czekać będzie ognisko oraz koncert na żywo duetu Jarząbek-Jurkiewicz."


Jak widać koncert jest zwieńczeniem całodniowych atrakcji czekających na uczestników zakończenia sezonu kajakowego. Przyszedł czas na parę słów o duecie Jarząbek - Jurkiewicz. Na koncertach Adam i Jarek tworzą klimaty niepowtarzalne. Za każdym razem panowie z jednakowym zaangażowaniem grają zarówno dla małej grupy odbiorców jak i na dużej scenie. Ich fascynacja piosenkami Jaromira to doskonały przykład ilustrujący oddziaływanie muzyki i wyjątkowego muzyka na odbiorców.

Przedstawione wersje utworów nie są oczywiste, wykonawcy nie próbują naśladować, a ich aranżacje są niezwykle przemyślane i energetyczne.


( źródło, zdj. www.jarzabek-jurkiewicz.pl)

M.

 

Informacje dodatkowe
  0
  Oceń
  (0 głosów)

   

  Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:  wybieram się tam!

  Opinie i komentarze użytkowników (0)

  skomentuj ten artykuł

  e-Sochaczew.pl poleca filmy