Koncert Grażyny Auguścik & Paulinho Garcia- II Sochaczewski Festiwal Jazzowy

Zdjęcia i foto: Koncert Grażyny Auguścik & Paulinho Garcia- II Sochaczewski Festiwal Jazzowy Film, fotografia sochaczew

Przed nami kolejny koncert Jazzowy na Placu Kościuszki. 11 sierpnia o godz. 19.00 na scenie pojawi się Grażyna Auguścik & Paulinho Garcia w niezwykłych aranżacjach najpiękniejszego i najbardziej rozpoznawalnego stylu muzyki brazylijskiej na świecie. Artyści współpracują ze sobą już od wielu lat, dzięki czemu udało im się wypracować wspólny i niezwykle oryginalny język muzyczny.


Grażyna Auguścik to wokalistka o międzynarodowej sławie. Koncertowała, a także nagrywała z takimi sławami jak Jim Hall, John Medeski, Patricia Barber, Michał Urbaniak i Urszula Dudziak. W latach 2002-2006 była uznana za najlepszą wokalistkę jazzową przez magazyn "JazzForum". Nagrała 13 autorskich albumów, w tym dwa z Urszulą Dudziak. 


Współpracowała z artystami takimi jak : Michael and Randy Brecker, Jim Hall, Patricia Barber, John Medeski, Michał Urbaniak, Urszula Dudziak, John McLean, Terry Callier, Ernie Adams, Kurt Rosenwinkel, Paul Wertico, Robert Irving III, Andrzej Jagodziński, Paulinho Garcia, Bogdan Hołownia, Jarek Bester i kilku innych.


M. 

Informacje dodatkowe
  0
  Oceń
  (0 głosów)

   

  Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:  wybieram się tam!

  Opinie i komentarze użytkowników (0)

  skomentuj ten artykuł

  e-Sochaczew.pl poleca filmy